Справа екс-заступника керівника Овідіопольської райдержадміністрації в суді

nikolay-rudik-zaderzhanЗавершено досудове розслідування щодо виконувача обов'язків першого заступника голови, керівника апарату Овідіопольської райдержадміністрації Миколи Рудика, який був затриманий правоохоронцями ще навесні 2016 року при одержанні неправомірної вигоди в розмірі 5 тисяч доларів США. Справу передано до суду.

Це стало відомо "Ні корупції!" з офіційної відповіді Військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України, слідчі якої й ведуть справу Рудика.

І це лише один із траншів хабара в 25 тисяч умовних одиниць за сприяння в затвердженні детального плану та видачу технічних умов для розміщення об’єкту підприємницької діяльності.

001-1024x1011

Чиновника підозрюють у скоєнні злочину за частиною 3 статті 368 КК України, тобто, прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище. Рудику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Але посадовець довгий час навіть не був відсторонений від посади – саме його прізвище ще у вересні було вказано на офіційному сайті Овідіопольської райдержадміністрації, про що «Ні Корупції!» писав нещодавно.

56-1-768x373

Зараз Овідіопольська райдержадміністрація функціонує без керівника – ще 28 липня колишній голова Ігор Литвинюк був звільнений за наказом Президента України. А в січні цього року депутатський корпус Овідіопольської райради висловив недовіру Литвинюку. Вже після звільнення, за повідомленнями ЗМІ з посиланням на прес-службу відомства, екс-голова Овідіопольскої райдержадміністрації знов зайняв свій кабінет, що знов спричинило скандал і викликало резонанс.

Наразі першим заступником на офіційному сайті значиться Ігор Ільченко. Посада керівника адміністрації – вакантна.