Ремонтуючи тротуари у Черкасах, виконавці поклали у кишеню 750 тис. грн.

cherk-trotuar-plutka

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією викрили збитки, завдані бізнесменами міському бюджету під час ремонту тротуарів у Черкасах.

Як повідомили у прес-службі Управління СБУ в Черкаській області, у квітні 2016 року комунальне підприємство Черкаської міської ради уклало рамкову угоду підряду з однією з місцевих приватних структур на ремонт тротуарів. Комерсанти мали змінити покриття на понад  пʼяти тисячах квадратних метрів тротуарів, у тому числі в центральній частині міста. Вартість проведення робіт становила 2,4 мільйона гривень, які були повністю перераховані бізнесменам.

cherk-trotuarПравоохоронці з’ясували, що в актах виконаних робіт підрядники вказали недостовірні дані про будівельні матеріали і завищили їхню вартість. Експертиза показала, що будматеріали не відповідали необхідним стандартам якості.

За попередніми оцінками, міському бюджету було завдано збитків на понад 750 тисяч гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, проходять обшуки в офісі комерційної структури та за місцем проживання її керівників.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Як писав "Ні корупції!", за такою ж схемою  вкрали державні гроші на ремонті у Смілі, райцентрі Черкащини.

У жовтні 2015 року Смілянська міська рада уклала рамкову угоду підряду з однією із черкаських комерційних структур на заміну дорожнього покриття декількох вулиць міста. Загальна проектна вартість проведення ремонтних робіт становила понад п’ять мільйонів гривень. Фінансування здійснювалося цільовою субвенцією з держбюджету, і кошти були повністю перераховані бізнесменам.  Встановлено, що підприємці завищили дані стосовно кількості використаних будівельних матеріалів та їхньої ціни. Так вони привласнили понад один мільйон гривень.