На Київщині чиновниця на власний розсуд розпоряджалася путівками на курорти

valiza-1Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру чиновниці, яка допустила розтрату бюджетних коштів у сфері соціального захисту населення. Вона на власний розсуд визначала, кому видавати путівки на санаторно-курортне лікування, придбані за державні гроші.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Чиновницю підозрюють у підробці та використанні документів, печаток, штампів та бланків, а також у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах.

Установлено, що з вересня 2012 року по травень 2014 року чиновниця самовільно розпоряджалася санаторно-курортними путівками - вона вносила неправдиві відомості про те, що громадяни, яким вона видавала путівки, відносяться до категорії осіб, які мають право на отримання безкоштовної путівки.

Загалом, чиновниця таким чином розтратила гроші з державного бюджету на загальну суму майже 50 тисяч гривень.

«Крім того, прокуратура звернулася з позовною заявою до суду з вимогою стягнути до місцевого бюджету з винної особи у примусовому порядку матеріальну шкоду, заподіяну державі внаслідок вчинення злочину. Підозрюваною частково відшкодовано завдані збитки державі», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Тернопільщині лікарка, будучи головою санаторно-курортної комісії, вимагала хабар за безкоштовні путівки.

Читайте також «Фирма с уставным капиталом в 1000 гривен снова выиграла тендер на реабилитацию воинов АТО»