ФОТО
| |

На Київщині чиновниця на власний розсуд розпоряджалася путівками на курорти

valiza-1Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру чиновниці, яка допустила розтрату бюджетних коштів у сфері соціального захисту населення. Вона на власний розсуд визначала, кому видавати путівки на санаторно-курортне лікування, придбані за державні гроші.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Чиновницю підозрюють у підробці та використанні документів, печаток, штампів та бланків, а також у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах.

Установлено, що з вересня 2012 року по травень 2014 року чиновниця самовільно розпоряджалася санаторно-курортними путівками – вона вносила неправдиві відомості про те, що громадяни, яким вона видавала путівки, відносяться до категорії осіб, які мають право на отримання безкоштовної путівки.

Загалом, чиновниця таким чином розтратила гроші з державного бюджету на загальну суму майже 50 тисяч гривень.

«Крім того, прокуратура звернулася з позовною заявою до суду з вимогою стягнути до місцевого бюджету з винної особи у примусовому порядку матеріальну шкоду, заподіяну державі внаслідок вчинення злочину. Підозрюваною частково відшкодовано завдані збитки державі», – повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Тернопільщині лікарка, будучи головою санаторно-курортної комісії, вимагала хабар за безкоштовні путівки.

Читайте також «Фирма с уставным капиталом в 1000 гривен снова выиграла тендер на реабилитацию воинов АТО»

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії