ФОТО
| |

Водій і заступник воєнкома «міняли» військові квитки на 15 тисяч гривень

77427_original_147318784732 Судитимуть водія та заступника військового комісара Мукачівського військового комісаріату, які за хабар обіцяли закарпатцям виготовити військові квитки та включити їх до списку учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно водія Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату, якого у липні було затримано при одержанні 15 тис грн неправомірної вигоди.

Саме під час одержання останньої частини неправомірної вигоди у сумі 3,5 тисяч гривень, біля одного з кафе міста його і затримали правоохоронці.

Встановлено, що за вказану суму хабара службовець обіцяв сприяння, з використанням свого службового становища, у видачі військового квитка двом закарпатцям, включити їх до списку учасників АТО та в подальшому видати посвідчення учасників бойових дій.

За словами прокурорів, гроші водій комісаріату мав віддати заступнику військового комісаріату, який мав більше повноважень і обіцяв вплинути на вирішення питання.

«Водій та заступник начальника об’єднаного міського Мукачівського військового комісаріату обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 369-2 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є підбурення до одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави», – повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Сумщині воєнком обіцяв за хабар звільнити від військової служби все підприємство.

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії