Водій і заступник воєнкома «міняли» військові квитки на 15 тисяч гривень

77427_original_147318784732 Судитимуть водія та заступника військового комісара Мукачівського військового комісаріату, які за хабар обіцяли закарпатцям виготовити військові квитки та включити їх до списку учасників АТО.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування кримінального провадження стосовно водія Мукачівського об'єднаного міського військового комісаріату, якого у липні було затримано при одержанні 15 тис грн неправомірної вигоди.

Саме під час одержання останньої частини неправомірної вигоди у сумі 3,5 тисяч гривень, біля одного з кафе міста його і затримали правоохоронці.

Встановлено, що за вказану суму хабара службовець обіцяв сприяння, з використанням свого службового становища, у видачі військового квитка двом закарпатцям, включити їх до списку учасників АТО та в подальшому видати посвідчення учасників бойових дій.

За словами прокурорів, гроші водій комісаріату мав віддати заступнику військового комісаріату, який мав більше повноважень і обіцяв вплинути на вирішення питання.

«Водій та заступник начальника об'єднаного міського Мукачівського військового комісаріату обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 369-2 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є підбурення до одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Сумщині воєнком обіцяв за хабар звільнити від військової служби все підприємство.