У МВС не купували ліцензованого програмного забезпечення

78591c503b7c99aba6e28722e1a035faУ Міністерстві внутрішніх справ не купували у 2016 році ліцензованого програмного забезпечення. Аналогічну інформацію по інших роках у міністерстві не вказали.

Про це йдеться у відповіді на запит «Ні корупції!» щодо надання міністерством інформації про закупівлю ліцензованого програмного забезпечення для Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції України.

«Ні корупції!» також просив вказати у відповіді, коли взагалі проводились відповідні тендери, хто в них брав участь і переміг.

Водночас у МВС порадили читати «ProZorro», чим, по суті, порушити норму Закону «Про доступ до публічної інформації», оскільки «відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації».

1

2

Як повідомляв «Ні корупції!», працівники поліції припускали, що у Міністерстві внутрішніх справ і Національній поліції України встановлене піратське програмне забезпечення.