ФОТО
| |

У Чабанівській сільраді приховують, кому роздали землю під Києвом

kak-kupit-u4У Чабанівській селищній раді Києво-Святошинського району засекретили інформацію про осіб, яким безкоштовно виділили цього року земельні ділянки під Києвом.

Відповідну відповідь на запит отримав «Ні корупції!» від селищного голови Чабанів О.Киризлієва.

У сільраді вважають, що інформація про виділення земель громадянам сільрадою у Новосілках і Чабанах є службовою, а тому не публічною і розголошенню не підлягає.

11

22

І це при тому, що у Києво-Святошинській РДА також просили Чабанівську сільраду надіслати відповідь на запит «Ні корупції!».

33

«Ні корупції!» вирішив дослідити списки осіб, які отримали земельні наділи у Новосілках і Чабанах цього року, оскільки деякі ЗМІ повідомляли, що серед таких «щасливців» могли бути син міністра освіти і науки Лілії Гриневич Богдан-Орест Гриневич.

4bb67b045c827d9ab23cb4f7a81ae319d9bb6d6274c0f4f3c0451367103794e3_full

При цьому 59 учасників АТО близько року домагаються отримання належних їм за законом земельних ділянок в Чабанах і Новосілках Києво-Святошинського району, одначе голова сільради О. Киризлієв відмовляє їм у наданні землі, стверджуючи, що її немає.

Водночас журналісти з’ясували, що насправді сільрада виділяє землю під Києвом, але не воїнам. Так, в Новосілках вже віддали 4 га земельної площі.

Ця земля могла дістатися співробітникам СБУ, столичним поліцейським, наближеним до вищих чинів Національної академії наук, синові глави Міносвіти Лілії Гриневич і дочці директора Інституту садівництва Ігоря Гриника.

«Потрібні люди отримали жирний ділянку столичної землі, вже готової для зведення житлових комплексів», – кажуть місцеві активісти.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії