У Чабанівській сільраді приховують, кому роздали землю під Києвом

kak-kupit-u4У Чабанівській селищній раді Києво-Святошинського району засекретили інформацію про осіб, яким безкоштовно виділили цього року земельні ділянки під Києвом.

Відповідну відповідь на запит отримав «Ні корупції!» від селищного голови Чабанів О.Киризлієва.

У сільраді вважають, що інформація про виділення земель громадянам сільрадою у Новосілках і Чабанах є службовою, а тому не публічною і розголошенню не підлягає.

11

22

І це при тому, що у Києво-Святошинській РДА також просили Чабанівську сільраду надіслати відповідь на запит «Ні корупції!».

33

«Ні корупції!» вирішив дослідити списки осіб, які отримали земельні наділи у Новосілках і Чабанах цього року, оскільки деякі ЗМІ повідомляли, що серед таких «щасливців» могли бути син міністра освіти і науки Лілії Гриневич Богдан-Орест Гриневич.

4bb67b045c827d9ab23cb4f7a81ae319d9bb6d6274c0f4f3c0451367103794e3_full

При цьому 59 учасників АТО близько року домагаються отримання належних їм за законом земельних ділянок в Чабанах і Новосілках Києво-Святошинського району, одначе голова сільради О. Киризлієв відмовляє їм у наданні землі, стверджуючи, що її немає.

Водночас журналісти з'ясували, що насправді сільрада виділяє землю під Києвом, але не воїнам. Так, в Новосілках вже віддали 4 га земельної площі.

Ця земля могла дістатися співробітникам СБУ, столичним поліцейським, наближеним до вищих чинів Національної академії наук, синові глави Міносвіти Лілії Гриневич і дочці директора Інституту садівництва Ігоря Гриника.

«Потрібні люди отримали жирний ділянку столичної землі, вже готової для зведення житлових комплексів», - кажуть місцеві активісти.

https://youtu.be/wiaTsuI-S4Q