За «спокусу» на відкат затримано заступника мера Херсона

zapysaty

Головне слідче управління Генпрокуратури затримало заступника мера Херсона та його поплічника - депутата міськради, які вимагали з підприємців міста 15% відкат за оплату виконаних робіт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, сума хабара, на якому погорів чиновник складає 80 тисяч гривень.

b

У середу ввечері прес-служба Херсонської міськради назвала прізвища та повідомила подробиці затримання:

"УСБУ спільно з прокуратурою Херсонської області проводить розслідування за фактом корупційної діяльності в.о. заступника міського голови, депутата міської ради від партії "Самопоміч" Аркадія Подлєсного. Неправомірну вигоду від керівника ТОВ "Будмікс-Юг" Олексія Рибакова Подлєсний отримував через посередника - заступника начальника Департаменту житлово-комунального господарства міської ради Віктора Трамбовецького. 
За допуск ТОВ "Будмікс-Юг" до виконання робіт на об'єктах Херсонської міської ради чиновники вимагали 81 тис.грн. 
Аркадій Подлєсний та Віктор Трамбовецький наразі знаходяться у слідчому ізоляторі.
Відомості по досудовому розслідуванню у кримінальному провадженні за фактом вимагання службовими особами Херсонської міської ради неправомірної вигоди внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3. ст.368КК України.
"Ніякої толерантності до корупціонерів у Херсонській міській раді не може бути. Країна змінилась. На жаль, не змінились ті, хто намагається нею керувати. Ніхто не покриватиме хабарництво, покарані будуть всі", - коментує міський голова Володимир Миколаєнко.

Як повідомляється на сайті Херсонської міськради, сьогодні відбудеться прес-конференція міського голови Володимира Миколаєнка з приводу розслідування за фактом корупційної діяльності в.о. заступника міського голови, депутата міської ради від партії "Самопоміч" Аркадія Подлєсного.