ФОТО
| |

За «спокусу» на відкат затримано заступника мера Херсона

zapysaty

Головне слідче управління Генпрокуратури затримало заступника мера Херсона та його поплічника – депутата міськради, які вимагали з підприємців міста 15% відкат за оплату виконаних робіт.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, сума хабара, на якому погорів чиновник складає 80 тисяч гривень.

b

У середу ввечері прес-служба Херсонської міськради назвала прізвища та повідомила подробиці затримання:

“УСБУ спільно з прокуратурою Херсонської області проводить розслідування за фактом корупційної діяльності в.о. заступника міського голови, депутата міської ради від партії “Самопоміч” Аркадія Подлєсного. Неправомірну вигоду від керівника ТОВ “Будмікс-Юг” Олексія Рибакова Подлєсний отримував через посередника – заступника начальника Департаменту житлово-комунального господарства міської ради Віктора Трамбовецького. 
За допуск ТОВ “Будмікс-Юг” до виконання робіт на об’єктах Херсонської міської ради чиновники вимагали 81 тис.грн. 
Аркадій Подлєсний та Віктор Трамбовецький наразі знаходяться у слідчому ізоляторі.
Відомості по досудовому розслідуванню у кримінальному провадженні за фактом вимагання службовими особами Херсонської міської ради неправомірної вигоди внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3. ст.368КК України.
“Ніякої толерантності до корупціонерів у Херсонській міській раді не може бути. Країна змінилась. На жаль, не змінились ті, хто намагається нею керувати. Ніхто не покриватиме хабарництво, покарані будуть всі”, – коментує міський голова Володимир Миколаєнко.

Як повідомляється на сайті Херсонської міськради, сьогодні відбудеться прес-конференція міського голови Володимира Миколаєнка з приводу розслідування за фактом корупційної діяльності в.о. заступника міського голови, депутата міської ради від партії “Самопоміч” Аркадія Подлєсного.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії