ФОТО
| |

У Вінниці лікар-ортопед продавав пацієнтам штучні суглоби, які лікарня отримує безкоштовно

n_1945_90802391Ортопеда-травматолога Вінницької центральної районної клінічної лікарні затримала на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Лікар систематично вимагав гроші з хворих за штучні суглоби вітчизняного виробництва, які лікарня отримує безкоштовно.

Зокрема, здирник оцінив свою «допомогу» вінничанину-пенсіонеру у придбанні тазостегнового суглобу та проведенні операції з його заміни у дві тисячі доларів США та вісім тисяч гривень.

Після одержання неправомірної вигоди лікар направився додому і заховав хабар на балконі, де його і виявили оперативники спецслужби.

n_1945_25082811

«Зловмиснику повідомлено про підозру за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Вінницький міський суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді двомісячного тримання під вартою або внесення застави у сумі один мільйон гривень», – повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Харкові лікар-нарколог «погорів» на хабарі. 34-річний завідуючий одного із відділень наркологічної лікарні вимагав неправомірну вигоду за проходження у медичній установі наркозалежним лікування. Під час одержання неправомірної вигоди його затримали співробітники Управління захисту економіки та прокуратури.

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії