У Вінниці лікар-ортопед продавав пацієнтам штучні суглоби, які лікарня отримує безкоштовно

n_1945_90802391Ортопеда-травматолога Вінницької центральної районної клінічної лікарні затримала на хабарі Служба безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Лікар систематично вимагав гроші з хворих за штучні суглоби вітчизняного виробництва, які лікарня отримує безкоштовно.

Зокрема, здирник оцінив свою «допомогу» вінничанину-пенсіонеру у придбанні тазостегнового суглобу та проведенні операції з його заміни у дві тисячі доларів США та вісім тисяч гривень.

Після одержання неправомірної вигоди лікар направився додому і заховав хабар на балконі, де його і виявили оперативники спецслужби.

n_1945_25082811

«Зловмиснику повідомлено про підозру за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України. Вінницький міський суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді двомісячного тримання під вартою або внесення застави у сумі один мільйон гривень», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Харкові лікар-нарколог «погорів» на хабарі. 34-річний завідуючий одного із відділень наркологічної лікарні вимагав неправомірну вигоду за проходження у медичній установі наркозалежним лікування. Під час одержання неправомірної вигоди його затримали співробітники Управління захисту економіки та прокуратури.