ФОТО
| |

У НАЗК визнали, що екзотичне громадянство родичів окремих декларантів було технічною несправністю

22203-1_normalБезпосередньо в базі даних системи е-декларування не зберігаються назви країн, а лише їх цифрові коди. Під час щотижневого оновлення програмного забезпечення системи е-декларування відбулося не повне «збирання кешу» баз даних.

У зв’язку із чим протягом певного часу відображалися невірні назви країн через некоректне співставлення кодів та назв країн.

Про це повідомили у НАЗК за результатами перевірки про іноземне громадянство близьких осіб окремих декларантів.

У відомстві також наголосили, що після чергового оновлення системи е-декларування назви країн уже відображаються коректно.

«Наголошуємо на тому, що система е-декларування буде оновлюватись і надалі у зв’язку із необхідністю її подальшої оптимізації, оскільки практика заповнення декларантами відповідних розділів е-декларації та звернення, які надходять на гарячу лінію, на адресу технічної підтримки (support@nazk.gov.ua), свідчить про необхідність подальшого вдосконалення її інтерфейсу з метою спрощення роботи декларантів», – зазначили в НАЗК і додали, що світова практика свідчить про те, що не існує інформаційно-телекомунікаційних систем, які з моменту розроблення та запуску, не потребували б удосконалення чи оновлення.

Як повідомляв «Ні корупції!», 26 вересня НАЗК почало перевірку громадянок Вануату, які начебто були дружинами і дочками українських суддів.

Напередодні «ТСН.Тиждень» повідомив, що члени родин українських суддів стали громадянами Вануату, щоб приховати статки.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії