У НАЗК визнали, що екзотичне громадянство родичів окремих декларантів було технічною несправністю

22203-1_normalБезпосередньо в базі даних системи е-декларування не зберігаються назви країн, а лише їх цифрові коди. Під час щотижневого оновлення програмного забезпечення системи е-декларування відбулося не повне «збирання кешу» баз даних.

У зв’язку із чим протягом певного часу відображалися невірні назви країн через некоректне співставлення кодів та назв країн.

Про це повідомили у НАЗК за результатами перевірки про іноземне громадянство близьких осіб окремих декларантів.

У відомстві також наголосили, що після чергового оновлення системи е-декларування назви країн уже відображаються коректно.

«Наголошуємо на тому, що система е-декларування буде оновлюватись і надалі у зв’язку із необхідністю її подальшої оптимізації, оскільки практика заповнення декларантами відповідних розділів е-декларації та звернення, які надходять на гарячу лінію, на адресу технічної підтримки (support@nazk.gov.ua), свідчить про необхідність подальшого вдосконалення її інтерфейсу з метою спрощення роботи декларантів», - зазначили в НАЗК і додали, що світова практика свідчить про те, що не існує інформаційно-телекомунікаційних систем, які з моменту розроблення та запуску, не потребували б удосконалення чи оновлення.

Як повідомляв «Ні корупції!», 26 вересня НАЗК почало перевірку громадянок Вануату, які начебто були дружинами і дочками українських суддів.

Напередодні «ТСН.Тиждень» повідомив, що члени родин українських суддів стали громадянами Вануату, щоб приховати статки.