ФОТО
| |

У Києві клітки для затриманих в метро почали демонтувати

57ec148a8d952-0001-c355d61e-57eb9568-9655-e4dd79fbСпівробітники КП «Київський метрополітен» демонтували клітку для затриманих у кімнаті поліції на станції метро «Палац спорту» у Києві, повідомляє «Соцпортал».

«Частина кліток на 6 інших станціях уже демонтована. Демонтаж проводиться в нічний час», — сказала начальник прес-служби метрополітену Наталя Макогон.

Вона зазначила, що на всіх 52 станціях метрополітену є металеві обмежувальні огородження.

«До кінця цього тижня ми завершимо демонтаж всіх кліток у метро», — зазначив заступник начальника головного управління Нацполіції в Києві Віктор Нечитайло.

Він додав, що цей процес зумовлений необхідністю відповідності європейським стандартам.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку вересня монітори Національного превентивного механізму (НПМ) заявили, що установлені клітки на постах поліції у Київському метрополітені мають бути негайно демонтовані.

За словами моніторів, наявність незаконних кліток в купі з відсутністю будь-якого контролю за ними створює передумови для жорстокого поводження та катувань, адже ніхто не знає, хто і коли потрапляє у ці клітки, і що відбувається з людиною під час перебування там.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії