Мер Дніпра Філатов встановив собі і заступникам премії у розмірі 800%

mg_9454_edit_edit_2_1_650x410Дніпровська міська рада призначила меру міста Борису Філатову і секретарю міськради В'ячеславу Мішалову щомісячну премію в розмірі 8 окладів.

Про це повідомляють «Українські Новини» з посиланням на інформацію від депутата міськради Дніпра Сергія Суханова (фракція «Опозиційний блок»).

За його словами, за ухвалення відповідного рішення на засіданні міськради проголосувала більшість фракції БПП, «Самопомочі», «УКРОПа» і ще деякі депутати, що підтримують мера Філатова.

«Здійснювати щомісячне преміювання у межах коштів, закладених на преміювання у кошторисах на утримання міської ради та її виконавчих органів на 2016 рік та економії фонду оплати праці в розмірах, що не перевищують граничний розмір, визначений у додатку», - йдеться у схваленому депутатами рішенні.

Згідно з додатком, міський голова (Філатов) може отримувати щомісяця премію, яка не перевищує 800% посадового окладу.

57ebdc04cb4b1-3

Такий же граничний розмір премії встановлений для секретаря міськради (Мішалов) і заступника голови з питань діяльності виконавчих органів (Світлана Єпіфанцева).

Також, згідно з рішенням, заступник мера може щомісяця отримувати премію у розмірі 7 окладів, начальник управління у складі виконавчого органу – щомісячну премію в розмірі 6,5 окладів.

Граничний розмір щомісячної премії для начальника відділу встановлений в розмірі 5 окладів, заступника начальника відділу та завідувача сектором – у розмірі 4,5 окладів.

Фахівець зможе отримувати щомісячну премію в розмірі 4 окладів.

Крім того, в рішенні сказано, що всі вище зазначені категорії працівників міськради зможуть отримувати надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50% посадового окладу.

При цьому враховується надбавка за ранг та вислугу років.

Суханов додав, що вважає таке рішення соціально несправедливим і таким, що ущемляє інтереси інших працівників бюджетної сфери, крім співробітників мерії.

"Підняти собі зарплату у 8 разів – це просто безсовісно. Нормальний мер направив би кошти на підвищення зарплати та інших "бюджетників", наприклад, вчителів і лікарів. Але Філатов демонструє, що доля вчителів його не хвилює", - сказав Суханов.

Як повідомляли Українські Новини, Суханов (фракція "Опозиційний блок") звинувачує мера міста Бориса Філатова в організації нападу на нього. 27 вересня Суханов був госпіталізований з пораненням грудної клітини внаслідок удару викруткою.

У 2014 році Борис Філатов задекларував 72 964 гривні доходів. У його власності знаходяться 2 земельні ділянки (1 600 і 600 кв. М), квартира площею 279,6 кв. м, інше нерухоме майно площею 612,9 кв. м. Також в його власності 3 автомобілі (Jaguar і два Mercedes-Benz), 2 мотоцикла, 2 катери, гідроцикл, квадроцикл, моторний човен і вертоліт.

Як повідомляв «Ні корупції!», міський голова Ірпеня Київської області Володимир Карплюк отримав премій та надбавок на 60 тисяч гривень за неповні два роки роботи на посаді.

Читайте також «Про «скромність», притаманну слугам народу, якщо йдеться про народні гроші»

«Мосьє, же не манж па… Гебен зі мір біте…»