Керівник чернівецького вокзалу попався на хабарі від буфетників

Войцех Балчун

Войцех Балчун

Національна поліція затримала керівника вокзалу станції Чернівці, якого звинувачують у хабарництві.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова «Укрзалізниці» Войцех Балчун.

«Департамент безпеки доповів: Національна поліція затримала керівника вокзалу станції Чернівці. Інформація правоохоронців - отримання неправомірної вигоди», - написав Балчун.

За його словами, 12 тисяч гривень керівник вокзалу вимагав від підприємця за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності в залізничному буфеті.

«Кримінальне провадження відкрито за статтею 368 Кримінального Кодексу України. Немає недоторканних. Варто почути всім, хто працює у компанії», - додав Балчун.

Завтра, 30 вересня, суд обиратиме хабарнику запобіжний захід.

Зазначимо, що у 2014 році «Укрзалізниця» розслідувала факти поборів на вокзалі станції «Київ-Пасажирський».

Згідно зі зверненням працівників вокзальних кас, починаючи з 2006 року колектив центрального залізничного вокзалу Києва страждає від зростаючих незаконних поборів, які систематично збирає керівництво вокзалу.

«Касири вокзалу, під загрозою звільнення, повинні платити данину. Так, наприклад, тільки за прийом на роботу, майбутній касир повинен заплатити від $ 2 тис. до $ 3 тис., а вже під час роботи, щомісяця віддавати по 500 - 1 тис. грн. За продовження контракту - 500 грн, за відгул - 100 грн, а за те, щоб не моніторили архів аудіо-файлів, на яких зафіксований весь робочий день касира - 300 грн», - розповідали тоді касири центрального київського вокзалу.