ГПУ у своєму приміщенні на Різницькій зловила свого прокурора-хабарника

467

Генпрокуратурою спільно з СБУ та Нацполіцією під час одержання хабара затримано прокурора відділу Генпрокуратури та адвоката.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Здирники вимагали від підприємця 200 тисяч доларів США за закриття кримінального провадження та зняття арешту з вилученого майна. Їх затримано під час одержання другої частини грошових коштів у сумі 190 тисяч доларів США.

n_1955_42921084

n_1955_46247266

n_1955_21579853

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Генпрокурор Юрій Луценко, на його особистому рахунку, це вже 18-й прокурор-хабарник.

y

На прес-конференції, що відбулася після затримання прокурора-хабарника, Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що вважає, що НАБУ не може самостійно справитися із корупціонерами.

«Останній документ, який ми хочемо ініціювати, це припинення спорів про підслідність між НАБУ та іншими правоохоронцями», - сказав Луценко і додав: «В країні наскільки багато злочинності, що віддати виключне право на боротьбу з проявами високопоcтавленної злочинності одному невеликому правоохоронному органу – неефективно».

Як повідомляв «Ні корупції!», очільник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що створення НАБУ порушило монополію ГПУ на притягнення прокурорів до відповідальності.

«Тому прокурори не дуже впевнено себе почувають, оскільки з’явився незалежний орган, якому підслідні справи, які порушуються щодо таких чиновників», – заявив Ситник і додав, що вищі посадові особи Генпрокуратури –пряма підслідність НАБУ.

Раніше, 21 вересня, НАБУ затримало прокурора ГПУ за крадіжку талонів на пальне, які належали сільраді.