Військова прокуратура закінчила досудове розслідування проти Єжеля

59d37cf3b57109b1938c806cd46e7a46-i370x246x372Головною військовою прокуратурою завершено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього Міністра оборони України Михайлу Єжеля у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України .

На даний час стороні захисту стороною обвинувачення повідомлено про завершення досудового розслідування та відкриття відповідно до вимог ст. 290 КПК України, матеріалів кримінального провадження для ознайомлення.

У ГПУ зазначили, що підозрюваний М. Єжель може у будь-який час прибути до слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України С. Зварича за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 2а, каб. 29, щоб особисто ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  у березні цього року ГПУ оголосила підозру екс-міністру оборони Єжелю за продаж бомбардувальників.

Раніше, у серпні 2014 року ГПУ оголосила йому підозру в рамках розслідування кримінальних проваджень, які стосуються знищення тилового забезпечення української армії.

У грудні 2015 року ГПУ повідомляло, що Єжель знаходиться на лікуванні в Білорусі.

Читайте також «Де зараз урядовці часів Януковича»