ФОТО
| |

Військова прокуратура закінчила досудове розслідування проти Єжеля

59d37cf3b57109b1938c806cd46e7a46-i370x246x372Головною військовою прокуратурою завершено спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього Міністра оборони України Михайлу Єжеля у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України .

На даний час стороні захисту стороною обвинувачення повідомлено про завершення досудового розслідування та відкриття відповідно до вимог ст. 290 КПК України, матеріалів кримінального провадження для ознайомлення.

У ГПУ зазначили, що підозрюваний М. Єжель може у будь-який час прибути до слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України С. Зварича за адресою: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 2а, каб. 29, щоб особисто ознайомитися з матеріалами кримінального провадження.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  у березні цього року ГПУ оголосила підозру екс-міністру оборони Єжелю за продаж бомбардувальників.

Раніше, у серпні 2014 року ГПУ оголосила йому підозру в рамках розслідування кримінальних проваджень, які стосуються знищення тилового забезпечення української армії.

У грудні 2015 року ГПУ повідомляло, що Єжель знаходиться на лікуванні в Білорусі.

Читайте також «Де зараз урядовці часів Януковича»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії