ФОТО
| |

Учетверте обвинувальний акт щодо хабаря екс-губернатору Сумщини повертають до ГПУ

zapysatyСуд учетверте повертає обвинувальний акт щодо вимагання хабаря екс-губернатором Сумщини і екс-нардепом Володимиром Шульгою до Генеральної прокуратури.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав адвокат позивача Юрій Ломака.

«І знову про Шульгу В.П. та обвинувачення у вимаганні ним хабаря.

Влітку 2014 року Волик Г.Б. звернуся до СБУ України та Генеральної прокуратури України з заявою про те, що голова Сумської ОДА вимагає у нього хабар в розмірі 2 млн грн. Далі, оперативники СБУ України разом зі слідчими ГПУ почали документувати отримання хабаря, його витрачання та розмах життя Шульги В.П.

І от після того, як факт існування такої справи стало відомо Шульгі В.П., то починаються відбуватися дивні речі: слідчий, якій розслідував цей злочин, документував вказані обставини, замінюється на іншого слідчого, який вирішив зробити помічника Шульги В.П. таким собі цапом відбувайло, а Шульга В.П. нібито такий собі білий і пухнастий, нічого не знає про 2 млн. грн.. ЇЇ «садять» під арешт, де вона провела 6 місяців в Лук’янівському СІЗО, одній їй висувають обвинувачення і направляють справу до суду.

І от справа потрапляє до суду. Було велике сподівання, що справу бистренько прослухають, винесуть вирок цій помічниці, а Шульга В.П. буде всім розказувати, що він не має відношення до тієї справи, що Волик Г.Б. його оббрехав.

Але виявилось не так, як гадалося.

Суд не погодився з тим, що його використовують для «відмазування» Шульги В.П.», – написав Ломака і додав, що 26 вересня цього року суд учетверте повернув обвинувальний акт до Генеральної прокуратури України.

«Є особи, які вважають, що справи по Шульзі В.П. затихли, а то і взагалі закриті. Деякі навіть цього дуже бажають. Запевняю, що це не так. Такий є шалений супротив. Однак, є люди, які роблять усе для наближення дати, коли Шульга В.П. постане перед справедливим судом. І як сказав Волик Г.Б., один з таких людей, він зробить усе, щоб це відбулось», – підсумував Ломака.

Як повідомляв «Ні корупції!», у грудні 2014 року представники ГПУ і СБУ обшукали квартиру Володимира Шульги.

Обшук проводився у зв’язку з кримінальним провадженням, що було відкрите за фактом отримання однією із співробітниць Сумської ОДА хабара від керівника Головного управління ДСНС у Сумській області Геннадія Волика.

Раніше В.Шульга був нардепом від ВО «Батьківщина», а після Революції Гідності очолив Сумську ОДА, де пропрацював до осені 2014 і був звільнений. Спроба Шульги перевибратися до ВР від «Народного фронту» була провальною.

Крім того В.П.Шульга був проректором Київського Національного авіаційного університету і на початку 2016 року отримав підозру по трьом статтям КК України. Йому інкримінували шахрайство, заволодіння чужим майном і службові махінації.

Доданий до: Корупція в Сумах, Новини, Україна
Теги: , , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії