У Житомирській облраді новий голова від БПП

ses6-02Під час 6-ї позачергової сесії обласної ради 7-го скликання депутати обрали нового керівника обласної ради. Новим - Володимира Ширму.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обларади.

«Працюючи на посаді першого заступника, я відчув, яка це нелегка робота, і яка це величезна відповідальність – відповідальність перед жителями області та перед депутатами. Ми налагодимо співпрацю з усіма фракціями, адже усіх нас обирали люди. Усі спірні питання ми вирішуватимемо разом і будемо приймати консолідовані рішення», - звернувся до депутатів Ширма.

На початку сесії голова обласної ради Анжеліка Лабунська подала у відставку.

Серед інших рішень сесії:

- депутати подадуть до Кабінету Міністрів України документи про створення наступних об’єднаних територіальних громад: у Попільнянському утворюється Попільнянська селищна об’єднана територіальна громада у складі 13 рад, до яких входять 19 населених пунктів. У Чуднівському районі пропонується створити Краснопільську сільську ОТГ у складі 5-ти сільських рад, до яких увійшли 7 населених пунктів. У Черняхівському районі 4-х сільські ради, до яких увійшли 12 населених пунктів, виявили бажання створити Вільську сільську ОТГ. У Бердичівському районі створюється Семенівська ОТГ у складі 6-ти сільських рад з 12-ма населеними пунктами;

- депутати своїм рішення відмовили у погодженні продажу на аукціонах спеціальних дозволів на користування надрами з метою геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки корисних копалин. Зокрема, у Коростенському, Ємільчинському і Лугинському районах для розробки бурштину, у Романівському районі – мідно-нікелевих руд, в Олевському районі – берилію;

- депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2016 рік. Відповідний розподіл складено за пропозиціями 8-ми фракцій. Сума невикористаних коштів депутатами обласної ради становить понад 5 млн грн.

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора, 26 вересня, у Житомирській облраді обмежили доступ до позачергової сесії.

Крім того екс-голова ЖОР Анжеліка Лабунська тричі змінювала порядок денний позачергової сесії.

Також додамо. що 16 серпня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський вирішив звільнитися за власним бажанням після понад двох років роботи на посаді.