Запорізького губернатора кататимуть на подарованому Богуслаєвим «Лексусі» по 137 гривень за годину

foto-300x200Запорізька обласна державна адміністрація 21 вересня уклала угоду з КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради на послуги перевезення голови облдержадміністрації Костянтина Бриля до кінця року вартістю 288 тис. грн., повідомляють «Наші гроші».

Комунальники мають забезпечити перевезення автомобілями Lexus LS460L 2015 року випуску і Skoda Super B 2013 року випуску.

Вартість години експлуатації Lexus LS460L становить 137 гривень і ціна за 1 км пробігу становить 6,18 гривень.

Вартість години експлуатації Skoda Super B становить 133 гривні і ціна за 1 км пробігу становить 4,02 гривні.

Також ОДА має відшкодовувати витрати на відрядження водіїв.

Як повідомляв «Ні корупції!», Skoda Super B належить безпосередньо КП «Автогосподарство», яке придбало автомобіль у 2013 році.

Lexus LS460L (номерний знак АР5498СХ) комунальне підприємство взяло 6 червня в позичку до кінця року (тобто в безкоштовне користування) у ПАТ «Мотор-Січ», яке є власником автомобіля.

При цьому автомобіль за «Мотор-Січчю» зареєстровано за три дні до цього – 3 червня (перша реєстрація). Балансова вартість автомобіля складає 3,2 млн. грн. (близько 123 тис. доларів США по нинішньому курсу), що відповідає ринковим цінам.

Lexus LS460L має гібридний бензино-електричний двигун об’ємом 4,6 літри, максимальною потужністю 224 кінських сил. Розгін до 100 км за 6,3 секунди. Споживання пального – майже 17 літрів у міському циклі і 9 літрів на шосе.

ПАТ «Мотор-Січ» контролюється народним депутатом В’ячеславом Богуслаєвим (група «Воля народу». В попередньому скликанні – Партія регіонів).

В лютому 2016 року під час відвідин Костянтином Брильом заводу «Мотор-Січ» В’ячеслав Богуслаєв розповів журналістам:

«Много было руководителей региона, но никто из них не спрашивал о рабочих местах, а Константин Брыль интересуется, сколько людей мы уволили или приняли на работу. С властью надо дружить».

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у 2014 році Михайло Поживанов стверджував, що «Мотор Січ» навіть в умовах війни продовжує постачати в Росію авіадвигуни для цивільних і військових гелікоптерів.

Читайте також: «Статки сім’ї Брилів»

«В деле одесского «конверта» засветился запорожский завод Мотор Сич»