ФОТО
| |

Запорізького губернатора кататимуть на подарованому Богуслаєвим «Лексусі» по 137 гривень за годину

foto-300x200Запорізька обласна державна адміністрація 21 вересня уклала угоду з КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради на послуги перевезення голови облдержадміністрації Костянтина Бриля до кінця року вартістю 288 тис. грн., повідомляють «Наші гроші».

Комунальники мають забезпечити перевезення автомобілями Lexus LS460L 2015 року випуску і Skoda Super B 2013 року випуску.

Вартість години експлуатації Lexus LS460L становить 137 гривень і ціна за 1 км пробігу становить 6,18 гривень.

Вартість години експлуатації Skoda Super B становить 133 гривні і ціна за 1 км пробігу становить 4,02 гривні.

Також ОДА має відшкодовувати витрати на відрядження водіїв.

Як повідомляв «Ні корупції!», Skoda Super B належить безпосередньо КП «Автогосподарство», яке придбало автомобіль у 2013 році.

Lexus LS460L (номерний знак АР5498СХ) комунальне підприємство взяло 6 червня в позичку до кінця року (тобто в безкоштовне користування) у ПАТ «Мотор-Січ», яке є власником автомобіля.

При цьому автомобіль за «Мотор-Січчю» зареєстровано за три дні до цього – 3 червня (перша реєстрація). Балансова вартість автомобіля складає 3,2 млн. грн. (близько 123 тис. доларів США по нинішньому курсу), що відповідає ринковим цінам.

Lexus LS460L має гібридний бензино-електричний двигун об’ємом 4,6 літри, максимальною потужністю 224 кінських сил. Розгін до 100 км за 6,3 секунди. Споживання пального – майже 17 літрів у міському циклі і 9 літрів на шосе.

ПАТ «Мотор-Січ» контролюється народним депутатом В’ячеславом Богуслаєвим (група «Воля народу». В попередньому скликанні – Партія регіонів).

В лютому 2016 року під час відвідин Костянтином Брильом заводу «Мотор-Січ» В’ячеслав Богуслаєв розповів журналістам:

«Много было руководителей региона, но никто из них не спрашивал о рабочих местах, а Константин Брыль интересуется, сколько людей мы уволили или приняли на работу. С властью надо дружить».

Також, як повідомляв «Ні корупції!», у 2014 році Михайло Поживанов стверджував, що «Мотор Січ» навіть в умовах війни продовжує постачати в Росію авіадвигуни для цивільних і військових гелікоптерів.

Читайте також: «Статки сім’ї Брилів»

«В деле одесского «конверта» засветился запорожский завод Мотор Сич»

Доданий до: Корупція в Запоріжжі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії