Запорізькі митники погоріли на систематичних поборах

743515_31Керівника одного з відділів Управління боротьби з митними правопорушеннями Запорізької митниці та його підлеглого викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Митники здирали гроші за нерозмитнення товару та непритягнення до відповідальності за порушення митних правил у зоні діяльності митного посту «Аеропорт Запоріжжя».

Зокрема, у запорізького підприємця зловмисники вимагали шістнадцяти тисяч гривень за нерозмитнення товару, який він завозив з Туреччини.

Співробітники спецслужби затримали хабарників у кав’ярні в центрі міста під час одержання неправомірної вигоди.

«Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Митників затримано відповідно до статті 208 КПК України. Вирішується питання щодо оголошення їм про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Тривають оперативно-слідчі дії», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», на початку вересня на митному посту «Ягодин» Волинської області затримали на хабарі у розмірі 700 доларів США начальника відділу митного контролю.

Гроші митник вимагав та отримав від одного з суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності за видачу необхідних дозвільних документів під час митного оформлення вантажу.