ФОТО
| |

Посадовці «Рівнетеплоенерго» причетні до корупційної змови на 100 мільйонів

zapysaty

Сергій Пінчук

Рівненські громадські експерти у питаннях енергетики Сергій Пінчук і Гліб Олійник звернулися до прокуратури Рівненської області із заявою, в якій просять притягнути до кримінальної відповідальності осіб з ТОВ «Рівнетеплоенерго» та чиновників, які, на думку експертів, допомагають підприємству відмивати кошти.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Сергій Пінчук.

Експерти оцінюють суму ймовірного неправомірного прибутку в орпалювальний сезон 2016-2017 рр., який може отримати ТОВ «Рівнетеплоенерго», у 100 мільйонів гривень.

«Сьогодні разом з Гліб Олійник про тариф Рівнетеплоенерго поспілкувалися з прокурором області Олегом Соболем. Дійшли згоди, що ця справа складна та потребує особливої уваги прокурора, оскільки йдеться не лише про завищення тарифу на тепло для населення, а й про десятки мільйонів бюджетних коштів, які виділяються на відшкодування субсидій. Тим більше, що на важливості перевірки тарифів на місцях неодноразово наголошував Генпрокурор. Загальне враження, що за цю візьмуться серйозно», – написав активіст.

14470660_1773729342902228_4565029962838318968_n

s

Читайте також: «Як перевірити тариф на тепло, або Рецепт протидії тарифному популізму»

«Мораторій ні на що, або Порожній популізм Рівненської облради»

Доданий до: Корупція в Рівному, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії