На Полтавщині директор оборонного підприємства виявився хабарником

mНа Полтавщині на здирництві затримано директора державного підприємства Міноборони. Хабарник вимагав 10,5 тисяч гривень за підписання договору оренди об’єктів нерухомості, що належать державному підприємству.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) у Полтавській області ДЗЕ Нацполіції спільно з працівниками УСБУ та прокуратури області затримали посадовця в службовому кабінеті.

Керівник державного підприємства Міністерства оборони України одержав від підприємця частину неправомірної вигоди - 7,5 тисяч гривень. За невеличку «подяку» 60-річний директор погодився передати в оренду нерухомість, що перебуває на балансі ввіреної йому установи.

За додатковий «заробіток» посадовцю загрожує тюремний строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

pm568image003

Як повідомляв «Ні корупції!», на хабарі зловили директора ДП «Конярство України». Слідство встановило, що директор ДП «Конярство України» вимагав і одержав від керівника однієї з філій даного державного підприємства 30 тис доларів США за залишення останнього на посаді керівника.