ФОТО
| |

Головою Херсонської облради став соратник Тимошенко

zapysatyХерсонська обласна рада обрала своїм головою депутата з фракції «Батьківщина» Владислава Мангера.

За відповідне рішення на сесії 27 вересня проголосували 33 із 34 депутатів облради, які взяли участь у голосуванні, повідомляє «Українська правда».

За кандидатуру Мангера не голосували «Блок Петра Порошенка» та «Наш Край».

Натомість більшість депутатів «Опозиційного блоку», який до цього був у коаліції з БПП та «Нашим краєм», проголосували за висуванця «Батьківщини».

Мангер свого часу був помічником нардепів-«регіоналів» Олексія Журавка і Володимира Сальдо.

Як відомо, на попередньому сесійному засіданні 9 вересня Херсонська облрада проголосувала за відставку з посади голови лідера місцевого БПП Андрія Путілова.

Як повідомляв «Ні корупції!», облрадівські фракції «ВО «Батьківщина», «Радикальної партії Олега Ляшка», «Опозиційного блоку», «УКРОПу» та «Нашого краю» вимагали відставки Андрія Путілова з посади голови обласної ради.

Водночас, як повідомляв «Ні корупції!», 14 вересня Путілов повідомив, що вирішив скласти повноваження «для погашення напруги в Херсонській обласній раді і недопущення подальшої дестабілізації ситуації в області».

Читайте також: «Конец эпохи Путилова? Или о заговоре в Херсонском облсовете»

«Как главу Херсонского облсовета админресурс спас»

«Путч, «угроза» ХНР или банальная политкоррупция

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії