Холодницький: «Там, де корупція, там розкрадання державних грошей, там чомусь з’являються народні депутати, які готові взяти на поруки»

732780273d0842616d5ca251e0cfe539-1Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, коментуючи справу про розтрату держкоштів на ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», зазначив, що в подібних справах завжди чомусь з'являються нардепи, які готові взяти підозрюваних на поруки, повідомляє «Високий замок» з посиланням на «112 канал».

«Класична схема, коли держава приваблює іноземного інвестора, потім виявилося? що це підприємство було зареєстровано на Кіпрі, і кінцевий бенефіціар, скажімо так, один з відомих олігархів… Все побачите… І ті гроші, замість того, щоб піти на модернізацію…просто були через фірми прогнані та знову опинилися на Кіпрі», — сказав Холодницький.

На питання, чи йдеться про бізнесмена Дмитра Фірташа, голова САП заявив: «Можливо».

«Там, де корупція, там розкрадання державних грошей, там чомусь з'являються народні депутати, які готові взяти на поруки. Це особливість нашої політики», — зазначив він.

Раніше у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) не виключали, що серед фігурантів справи про розтрату державних коштів з ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (ЗТМК) може з'явитися бізнесмен Дмитро Фірташ.

Як повідомляв «Ні корупції!», 23 вересня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та у співпраці з співробітниками управління Служби безпеки України у Запорізькій області затримали директора ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» (ЗТМК), якого підозрюють у розтраті 500 мільйонів гривень.

Згодом Солом'янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для директора Запорізького титано-магнієвого комбіната Володимиру Сиваку у вигляді тримання під вартою на 56 діб, або як альтернатива внесення грошової застави в розмірі майже 6 млн гривень.