У Житомирській облраді обмежили доступ до позачергової сесії

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська

У Житомирській обласній раді повідомили, що під час сесії буде діяти пропускний режим.

Про це йдеться на сторінці Житомирської обласної ради у Фейсбук.

«Зважаючи на поширення інформації щодо можливих провокацій під час проведення сесії обласної ради, правоохоронні органи області спільно з працівниками виконавчого апарату обласної ради забезпечуватимуть порядок та пропускний режим депутатів і запрошених на сесію 26 вересня 2016 року у приміщення сесійної зали.

Громадянам, які бажають бути присутніми на сесії обласної ради, будуть запропоновані місця на балконі сесійної зали», - йдеться у повідомленні.

s

У коментарях до посту облради громадяни припускають, що якщо вільних місць на балконі бракуватиме, то всіх охочих бути присутніми на сесії облради просто не пустять.

mm

Голова ЖОР Анжеліка Лабунська тричі змінювала порядок денний позачергової сесії.

21 вересня голова Житомирської обларади Анжеліка Лабункська підписала розпорядження № 79 «Про скликання позачергової шостої сесії обласної ради», з гідно з яким на розгляд було винесено такі питання:

1) Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області стосовно об’єднання територіальних громад: Попільнянської селищної Попільнянського району, Вільської сільської Черняхівського району, Краснопільської сільської Чуднівського району.

2) Про розгляд клопотань Державної служби геології та надр України.

3) Про ситуацію з виробництва деревинного вугілля на території області.

Водночас розпорядженням №80 від 21 вересня Лабунська включила у порядок денний питання «Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік».

А наступним розпорядженням № 81 також від 21 вересня виключила з порядку денного питання «Про ситуацію з виробництва деревинного вугілля на території області».

Як повідомляє «Житомир.Інфо», депутати Житомирської облради зібрали підписи та звернулися до голови обласної ради Анжеліки Лабунської щодо скликання позачергової сесії для того, щоб розглянути питання об’єднання територіальних громад.

Як повідомляв «Ні корупції!»,  у Волинській облраді пропонують суттєво обмежити громадянам доступ до засідань.