ФОТО
| |

Щоб приховати статки, члени родин українських суддів стали громадянами Вануату

Одна із народностей Вануату

Одна із народностей Вануату

Проаналізувавши перші 1 000 електронних декларацій ТСН.Тиждень зробила дивне відкриття: дружини і чоловіки українських чиновників мають паспорти низки екзотичних країн.

Пальма першості – у країни Вануату в Тихому океані з населенням в 260 тисяч жителів.

Щасливими громадянами Вануату вже стали: дружина звільненого в липні судді Вищого спецсуду з розгляду цивільних і кримінальних справ Євгена Літвінова Людмила, дружина замначальника одного з відділів Міністерство Юстиції України Олега Рибицького Катерина Шалеєва, яка в минулій декларації зазначена як громадянка Росії, дружина голови Смілянської райдержадміністрації Черкаської області Андрія Колесника, дочки Пологівського райсуду Запорізької області Якова Мосейка Тетяна і Валентина.

Паспорт Вануату задоволення недешеве – потрібно внести інвестицій на суму від 170 до 260 тисяч доларів. Зате отримуєш чимало бонусів (мінімум податків, безвіз з більшістю країн світу, захищеність статків). Але не тільки Вануату популярне серед українських чиновників. Чоловік замначальника одного з запорізьких РАГСів Ірини Ляшенко Сергій Меркулов став громадянином Південних Сандвичевих Островів. Це британська заморська територія біля берегів Антарктиди, де немає постійного населення. Влітку туди прибувають наукові експедиції в складі 20-30 осіб. Головний бонус в громадянстві Сандвичевих островів – абсолютно засекречена офшорна зона“, – йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії