ФОТО
| |

На Миколаївщині чиновник Держгеокадастру записав 48,5 га на мерця

cutting_earth_143323116413Механізм незаконного виведення земельних ділянок з державної форми власності на території одного з районів Миколаївщини викрила Служба безпеки України.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

Службовець одного з райвідділів Держгеокадастру провів державну реєстрацію трьох земельних ділянок загальною площею 48,5 гектарів орієнтовною вартістю один мільйон гривень та зареєстрував право постійного користування ними за людиною, що померла у 2003 році, тобто 13 років тому.

«Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії», – повідомили в СБУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Дніпропетровщині освітяни заробили на «мертвих душах» понад мільйон. Упродовж двох років посадовці навчального закладу нараховували стипендії «студентам», які насправді існували лише на папері.

Доданий до: Корупція в Миколаєві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії