Київська влада роздать гроші ГО для розвитку громадянського суспільства

communityСтолична влада готує нову програму розвитку громадянського суспільства, яка передбачена на три роки і має на меті запровадження конкурсу фінансування проектів кращих громадських організацій.

Про це повідомила директор Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, повідомляє «Укрінформ».

«Ми зараз пишемо нову програму розвитку громадянського суспільства. Ми її презентували на координаційній раді, тепер очікуємо пропозиції від громадськості. Ми передбачаємо запровадження конкурсу фінансування проектів кращих громадських організацій на конкурсній основі, визначення найкращих громадських організацій за результатами року», - сказала Хонда.

Вона зазначила, що також у Києві планується запровадити щорічний форум громадських організацій.

«Ми вважаємо, що при реєстрації в місті Київ більше 17 тисяч організацій, вивести найбільш активних, визначити кількість волонтерів, визначити серйозні громадські організації, які працюють саме на результат, для киян дуже важко. Тому ми вважаємо, що такими методами, як круглі столи, презентації, конкурси ми зможемо більш ефективно співпрацювати з громадськими організаціями», - зауважила вона.

За її словами, формування консолідованої взаємодії влади й громади потребує постійного суспільного діалогу на засадах відкритості і прозорості.

«Ми запропонували громадським організаціям надавати презентацію своєї діяльністю. У Києві дуже велика кількість громадських організацій зареєстрована, велика кількість, які працюють в різних напрямках, але єдиної площадки, що давала б можливість робити презентації своєї діяльності, не було. І ми спробуємо на базі Укрінформу такі публічні зустрічі проводити», - сказала Хонда.

Як повідомляв «Ні корупції!», громадські організації Київщини не отримали жодної копійки від Київської обласної державної адміністрації в рамках реалізації обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки, в якій передбачалося фінансування проектів громадських організацій.