Київрада хоче розірвати договір оренди із ще одним скандальним забудовником

yaНа засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики депутати погодили розірвання договору оренди з ТОВ «Центр сприяння підприємництву».

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Повідомляється, що 2007 року Київрада передала в оренду ТОВ «Центр сприяння підприємництву» земельну ділянку орієнтовною площею 0,8 га на перетині просп. 50-річчя Жовтня (нині Курбаса – авт.) та вул. Академіка Корольова у Святошинському районі для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивного комплексу.

2008 року, за рішенням Господарського суду, угоду було скасовано.

Проте, у 2015 році Київрада поновила договір оренди відповідної земельної ділянки, щоправда уже для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-торговельно-розважального комплексу.

«Земельна ділянка впритул наближена до житлових будинків та захоплює прибудинкову територію. Через це, початок підготовчих до будівництва робіт на території, де розміщений дитячий майданчик та відпочивають мешканці прилеглих будинків, викликав обурення та супротив громади Святошинського району, створив соціальну напругу», - зазначив депутат Київради Ваган Товмасян.

Наразі ТОВ «Центр сприяння підприємництву» не виконало деякі умови договору оренди. Зокрема, досі до бюджету не сплачено відшкодування відновлюваної вартості зелених насаджень в сумі 250,9 тис. грн. На підставі цього Київрада може розірвати договір оренди.

Як з’ясував «Ні корупції!», у відкритих джерелах можна знайти, що керівником ТОВ «Центр сприяння нерухомості» є Іванна Пабат, яка є дружиною Олександра Пабата.

О.Пабат, своєю чергою, з 2002 року є депутатом Київради. Нині Олександр Пабат входить в депутатську фракцію «Солідарність» і є членом постійної комісіє Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

У 2010 році  Олександр Пабат не приховував, що його дружина працює у ТОВ «Цент сприяння підприємництву».

Водночас на сьогодні згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань фірмою з аналогічною назвою і ЄДРПОУ (32594921) володіє Вінтоняк Віктор Михайлович. На виборах-2014 він балотувався у народні депутати України по «мажоритарці» на Івано-Франківщині як директор ТОВ «Фінансова компанія «ДЕКРА», яка, своєю чергою, є співзасновником ТОВ «Центр сприяння підприємництву».

21 березня цього року, місцеві мешканці перекрили проспект Леся Курбаса, протестуючи проти забудови.