Парцхаладзе почав звільняти кадри Мельничука

558a581f7ee62Виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе почав звільняти кадри, які брав на роботу в КОДА колишній губернатор Максим Мельничук.

Зокрема, Лев Парцхаладзе звільнив штатного радника екс-голови КОДА Мельничука Гінзбург Валентину Григорівну.

Відповідне розпорядження № 383-к від 16 вересня з’явилося на сайті Київської ОДА.

Гінзбург звільнили за згодою сторін з 12 вересня.

Як повідомляв «Ні корупції!», Гінзбург В.Г. була однією з п’яти штатних радників М.Мельничука.

Додамо, що до березня 2014 року Валентина Гінзбург працювала керівником Головного управління охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

Потім пішла в декретну відпустку по догляду за онуком, а за кілька днів її затримали правоохоронці і відкрили кримінальну справу за фактом, що Валентина Гінзбург начебто примушувала лікарів під час виборів-2012 забезпечити 70% голосів за «Партію регіонів» на дільницях, що розміщені у медзакладах.

25 липня 2014 року Гінзбург висунули обвинувачення за зловживання службовим становищем, але у 2015 році справу закрили через, зміни в законодавстві, згідно з яким, своїми діями Гінзбург не завдала великої матеріальної шкоди.

Як повідомляв «Ні корупції!», голова Київської обласної адміністрації Максим Мельничук призначив на посаду виконуючого обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Шупика Сергія Миколайовича, чиновника, якого сепаратисти вигнали за корупцію.

Читайте також «Казус Мельничука, або «Ні корупції!» попереджав»

«Київоблрада визначилась із кандидатом на посаду голови КОДА»