В Ужгороді службовець «Укрпошти» поклав у кишеню півмільйона, виділених на ремонт установи

56036Працівнику «Укрпошти» який привласнив півмільйона гривень, призначених для ремонту будівлі, повідомлено про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За словами керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка, досудовим розслідуванням встановлено, що даний працівник, будучи службовою особою, з корисливих мотивів та з метою привласнення коштів підприємства, які були виділені в рамках програми фінансування технічного розвитку на 2015 рік, відповідно до якої було передбачено фінансування капітального ремонту-реконструкції будівель підприємства, шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодів чужим майном в особливо великих розмірах.

"Йдеться про суму у півмільйона гривень", - уточнив прокурор.

Встановлено, що чиновник, відповідальний за якість ремонту, оформив фіктивні угоди з «підрядниками», на банківські рахунки яких перераховувалися державні кошти за нібито виконані роботи. Загальна вартість реконструкції, згідно з кошторисом, склала 5 500 000 грн. Встановлено, також і те, що для ремонту приміщень він наймав некваліфікованих сторонніх людей, а призначені на реконструкцію гроші привласнював.

Крім завданих державі збитків, своїми махінаціями, цей працівник держпідприємства, тимчасово практично паралізував роботу регіонального центру обробки поштової кореспонденції.

«Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, проведено ознайомлення підозрюваного та його захисника з матеріалами розслідування та вручено їм обвинувальний акт. Вирішується питання про скерування обвинувального акту до суду», - повідомили в прокуратурі.

Тепер службовцю «Укрпошти» загрожує покарання у виді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Крім цього, враховуючи, що даний злочин відноситься до категорії корупційних, до підозрюваного не можуть бути застосовані будь-які положення кримінального кодексу, які пом’якшують покарання або звільняють від такого.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Хмельниччині «Укрпошта» заробили майже 400 тисяч на фіктивному ремонті відділень. А в Києві чиновники «Укрпошти» вкрали 20 мільйонів.
.