ФОТО
| |

В Ужгороді службовець «Укрпошти» поклав у кишеню півмільйона, виділених на ремонт установи

56036Працівнику «Укрпошти» який привласнив півмільйона гривень, призначених для ремонту будівлі, повідомлено про підозру.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За словами керівника Ужгородської місцевої прокуратури Дмитра Кириленка, досудовим розслідуванням встановлено, що даний працівник, будучи службовою особою, з корисливих мотивів та з метою привласнення коштів підприємства, які були виділені в рамках програми фінансування технічного розвитку на 2015 рік, відповідно до якої було передбачено фінансування капітального ремонту-реконструкції будівель підприємства, шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодів чужим майном в особливо великих розмірах.

Йдеться про суму у півмільйона гривень“, – уточнив прокурор.

Встановлено, що чиновник, відповідальний за якість ремонту, оформив фіктивні угоди з «підрядниками», на банківські рахунки яких перераховувалися державні кошти за нібито виконані роботи. Загальна вартість реконструкції, згідно з кошторисом, склала 5 500 000 грн. Встановлено, також і те, що для ремонту приміщень він наймав некваліфікованих сторонніх людей, а призначені на реконструкцію гроші привласнював.

Крім завданих державі збитків, своїми махінаціями, цей працівник держпідприємства, тимчасово практично паралізував роботу регіонального центру обробки поштової кореспонденції.

«Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, проведено ознайомлення підозрюваного та його захисника з матеріалами розслідування та вручено їм обвинувальний акт. Вирішується питання про скерування обвинувального акту до суду», – повідомили в прокуратурі.

Тепер службовцю «Укрпошти» загрожує покарання у виді позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Крім цього, враховуючи, що даний злочин відноситься до категорії корупційних, до підозрюваного не можуть бути застосовані будь-які положення кримінального кодексу, які пом’якшують покарання або звільняють від такого.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Хмельниччині «Укрпошта» заробили майже 400 тисяч на фіктивному ремонті відділень. А в Києві чиновники «Укрпошти» вкрали 20 мільйонів.
.

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії