В Одеській області в лікарні розікрали півмільйона

76622-fininspekciya-ulichila-departament-kapstroiteljstva-odesskoj-oga-v-rastrate-pochti-600-tys-grn-smallФахівці Держфінінспекції в Одеській області під час планової ревізії комунального закладу «Татарбунарська центральна районна лікарня» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 523 тисячі гривень. Про це повідомляє офіційний сайт відомства.

Так, посадові особи комунального закладу сплатили 212 тисяч гривень за комунальні послуги, які спожили орендарі. Окрім того, майже 140 тисяч гривень із загального фонду в лікарні безпідставно витратили на виплату заробітної плати, оплату комунальних послуг, придбання медикаментів, матеріалів, спожиті під час надання платних медичних послуг. Тоді як всі ці витрати мали б оплачуватись із коштів, отриманих від надання цих послуг.

Також бухгалтерська служба лікарні з порушенням виплатила працівникам заробітну плату та нарахування на неї в сумі 106 тисяч гривень. Ще в комунальному закладі безпідставно списали медикаментів, продуктів харчування, вугілля та бензину на суму 50 тисяч гривень; зайво сплатили підрядникам 13 тисяч гривень через завищення ними вартості ремонтних робіт.

Наразі за недотримання законодавства з фінансових питань на 6 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Крім того, матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Одеській області ГУНП регіону.

Як повідомляв «Ні Корупції!», днями СБУ викрили схему розкрадання бюджетних коштів посадовцями Хмельницької ОДА, виділених на будівництво водогону для одного із районних центрів регіону. Чиновники «розпиляли» півмільйона.