ФОТО
| |

Спритний держвиконавець обіцяв зняти арешт з будинку за хабар, але «спалився»

qПрацівники Києво-Святошинської місцевої прокуратури спільно зі спіробітниками Управління захисту економіки в Київській області та працівниками районного відділу поліції затримали на отриманні неправомірної вигоди державного виконавця ДВС Києво-Святошинського районного управління юстиції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Установлено, що службовець за 2 тисячі доларів США обіцяв громадянину зняти арешт з будинку.

Вказаний «хабар» зловмиснику передавали у два етапи – спочатку 1,5 тисячі доларів США, а сьогодні – решту.

Під час отримання останньої частини неправомірної вигоди службовця затримано правоохоронними органами.

«Його дії кваліфіковано ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. На даний час триває комплекс слідчих дій з метою встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу», – повідомили у прокуратурі.

fff

Як повідомляв «Ні корупції!», у Києві «спіймались» держвиконавці-хабарники.

Головний державний виконавець одного з відділів управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області та колишній начальник цього ж відділу на двох одержали від громадянина 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за невідкриття повторного виконавчого провадження щодо арешту земельних ділянок, а також за зняття двох арештів з земельних ділянок по відкритому виконавчому провадженню.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії