Спритний держвиконавець обіцяв зняти арешт з будинку за хабар, але «спалився»

qПрацівники Києво-Святошинської місцевої прокуратури спільно зі спіробітниками Управління захисту економіки в Київській області та працівниками районного відділу поліції затримали на отриманні неправомірної вигоди державного виконавця ДВС Києво-Святошинського районного управління юстиції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.
Установлено, що службовець за 2 тисячі доларів США обіцяв громадянину зняти арешт з будинку.

Вказаний «хабар» зловмиснику передавали у два етапи – спочатку 1,5 тисячі доларів США, а сьогодні – решту.

Під час отримання останньої частини неправомірної вигоди службовця затримано правоохоронними органами.

«Його дії кваліфіковано ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. На даний час триває комплекс слідчих дій з метою встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу», - повідомили у прокуратурі.

fff

Як повідомляв «Ні корупції!», у Києві «спіймались» держвиконавці-хабарники.

Головний державний виконавець одного з відділів управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області та колишній начальник цього ж відділу на двох одержали від громадянина 140 тисяч гривень неправомірної вигоди за невідкриття повторного виконавчого провадження щодо арешту земельних ділянок, а також за зняття двох арештів з земельних ділянок по відкритому виконавчому провадженню.