Мінагрополітики боротиметься з корупцією у відомстві через #CrushCorruption

341Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює системну боротьбу з корупцією у відомстві й запускає платформу #CrushCorruption для швидкого реагування на факти хабарництва в агросекторі.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Кожен фермер чи працівник агросектору, поставши перед фактом хабарництва в профільних держорганах, може залишити повідомлення на сайті crushcorruption.org. Для збору громадянських звернень на сайті створена зручна коротка форма, де слід зазначити, хто, коли і за яких обставин вимагав хабара. Сектор запобігання та виявлення корупції Мінагрополітики ретельно розгляне кожне звернення і передасть його до відповідних правоохоронних органів», - йдеться у повідомленні.

«Закликаю усіх не бути байдужими і не боятися відкрито заявляти про тих, хто порушує закон. Саме для цього ми створили платформу #CrushCorruption. Моя позиція чітка і жорстка – корупціонери мають бути покарані. Ми будемо опрацьовувати всі запити, і щомісяця обіцяю звітувати за результатами роботи. Уся отримана інформація щодо ймовірних порушень буде скерована до правоохоронних органів», –прокоментував запуск проекту очільник Мінагрополітики Тарас Кутовий.

За інформацією Мінагрополітики, повідомити про факти хабарництва в структурах відомства можна не тільки на сайті, а й за телефонами гарячої лінії – 0 800 502 410, кол-центру Міністерства – (044) 278 47 76 та відділу публічної інформації, взаємодії з Кабміном і розгляду звернень громадян – (044) 279 84 74.

Також інформацію про корупційні дії можна надсилати на електронну адресу: zvg@minagro.gov.ua

Як повідомляв «Ні корупції!», для боротьби з корупцією в поліції створено чергову структуру.

Читайте також «Якщо ми не викорінимо корупцію, прогресу не буде – Абромавичус»