ФОТО
| |

Лісам Прикарпаття завдали збитків на 5 мільйонів, а штрафів виписали на 22 тисячі

162З початку цього року в Івано-Франківській області сума збитків державі за незаконну рубку лісів склала 5, 08 млн грн.

Про це стало відомо з відповіді Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області на запит «Доступу до правди».

Разом з тим сума накладених адмінштрафів за незаконні рубки складає 21,81 тис грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства складено 202 протоколи про адміністративні правопорушення.

Держекоінспекція також надала дані за попередні роки:

· 2015 рік: 202 протоколи про адмінправопорушення; 19,64 тис грн склала сума адмінштрафів; сума збитків – 2, 86 млн грн;

· 2014 рік: 438 протоколів про адмінправопорушення; 43,55 тис грн – сума адмінштрафів; сума збитків – 2, 99 млн грн;

· 2013: 492 протоколи про адмінправопорушення; 50,37 тис грн – сума адмінштрафів; сума збитків – 3, 99 млн грн;

· 2012: 477 протоколів про адмінправопорушення; 47,26 тис грн – сума адмінштрафів; сума збитків – 4, 55 млн грн;

· 2011: 456 протоколів про адмінправопорушення; 43,43 тис грн – сума адмінштрафів; сума збитків – 2, 49 млн грн.

Державної екологічної інспекція здійснює державний нагляд (контроль) у сфері навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення та охорони природних ресурсів у порядку, визначеному Законом України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності».

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора, 21 вересня, у державних лісгоспах Київщини, Черкащини і Житомирщини відбулась масштабна облава через виявлення схеми з реалізації неврахованих обсягів лісу і ухиленню від сплати податків.

Раніше, як повідомляв «Ні корупції!», на Львівщині викрили незаконну вирубку на майже 2 мільйони, а на Хмельниччині незаконно нарубали лісу на понад 1,5 мільйони.

Доданий до: Корупція в Івано-Франківську, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії