На сайті ГПУ зняли інформацію про волинського депутата-хабарника

Андрій Козюра

Андрій Козюра

У Генеральній прокуратурі України повідомили, що зняли з сайту відомства інформацію про те, що депутат Луцької міської ради Андрій Козюра нібито, представляючи інтереси ряду забудовників, пропонував хабар у вигляді квартири працівнику прокуратури.

Про це повідомляє «Волинське агентство розслідувань».

«Звертаємо Вашу увагу, що зазначену інформацію знято з офіційного веб-порталу Генеральної прокуратури України», – вказано в листі відомства.

Також у Генеральній прокуратурі досі стверджують, що нічого не знають про інцидент з нібито хабарем. Мовляв, цю інформацію повідомили у прокуратурі Волинської області.

Натомість прокуратура Волині каже, що ніяких слідчих дій щодо вказаних фактів не проводить. Як йдеться у відповіді за підписом заступника прокурора Волині Сергія Єфремова, що прокуратура досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо депутата Луцької міської ради (представника фракції «ВО "Батьківщина") представника депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин не здійснює.

11

22

Як повідомляв «Ні корупції!», 5 вересня на сайті Генеральної прокуратури України повідомили: «представник (ВО «Батьківщина») депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин запропонував начальнику відділу прокуратури Волинської області квартиру у новозбудованому будинку. Хабар посадовець хотів дати за закриття кримінального провадження щодо службових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області».

Також йшлося про те, що депутат нібито представляв інтереси ряду забудовників.

Оскільки Андрій Козюра в «архітектурній» комісії міськради єдиний представник ВО «Батьківщина» журналісти припустили, що йдеться про нього.

6 вересня депутат зібрав прес-конференцію, під час якої заявив, що ця інформація є наклепом.

За його словами, такий «вкид» він вважає спробами знищити його як громадського та політичного діяча та адвоката. Це шкодить його особистому іміджу та іміджу партії.

Пізніше журналісти «Аверсу» спробували розібратися, чи дійсно ведеться розслідування щодо інциденту, повідомленого Генпрокуратурою. Адже у відомстві зауважили: правоохоронці внесли інформацію про цей випадок у Єдиний реєстр досудових розслідувань, передбачений частиною 3 статті 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального Кодексу України.

Однак у прокуратурі не змогли повідомити, хто є джерелом інформації. Генпрокуратура кивала на обласну, а обласна на Генеральну.