У Житомирі за рахунок держави відновлять дві історичні будівлі, одну з яких орендує депутат

dom_oblrada_6Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська хоче відновити та зберегти в належному стані дві будівлі в Житомирі.

Вона вже створила робочу групу з огляду приміщень двох будівель в обласному центрі.

Відповідне розпорядження від 20.09.16 № 78 розміщене на сайті Житомирської обласної ради.

«...утворити робочу групу з огляду приміщень будівель по вул. Хлібній, 19, та вул. В. Бердичівській, 15/1, з метою відновлення їх та збереження в належному стані», - йдеться у документі.

Робоча група, яку очолює заступник голови облради Наталія Рибак, має оглянути приміщення будівель по вул. Хлібній, 19, та вул. В. Бердичівській, 15/1 і визначити об’єм робіт з відновлення, збереження в належному стані та приведення до автентичного вигляду, з метою замовлення кошторисної документації. Крім того, члени робочої групи повинні виявити порушення під час використання нерухомого майна.

Про результати огляду приміщення будівель необхідно буде повідомити обласну раду.

За інформацією «Житомир.Інфо», на сайті облради є інформація, що комунальна установа по експлуатації адмінбудинків в лютому 2012 році здала в оренду два приміщення за адресою вул.Хлібна, 19 ФОП Леськів Роман Анатолійович, до 01.02.2017 року, а в квітні 2014 року три приміщення – ПП «АСК-Групп» (ФОП Решетар М.О. ТОВ «Вілія-Клуб»), до 10.03.2017 року.

dom_oblrada_1

КП «Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації» в жовтні минулого року здало в оренду Центральному територіальному департаменту Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку приміщення на вул.В.Бердичівська, 15 до 31.07.2018 року. Також на сайті обласної раду у переліку вільного нерухомого майна, яке не використовується та може бути надано в оренду, є два нежитлових приміщення на другому поверсі будинку по вул.Велика Бердичівська, 15/1 (57,4 кв.м та 40 кв.м), які пропонують під офіси.

dom_oblrada_5

Як перевірив «Ні корупції!», директором ПП «АСК- ГРУПП», яке орендує історичне приміщення за адресою вул.Хлібна, 19 є Сапіцький Сергій Володимирович.

Також Сапіцький Сергій Володимирович є директором ТОВ «Вілія-Клуб», яке також є орендарем приміщення на вул. Хлібній. На виборах-2015 Сергій Володимирович Сапіцький балотувався саме як диретор ТОВ «Вілія-Клуб» до Корольовської районної у місті Житомирі ради від «Опозиційного блоку». Нині він є чинним депутатом цієї ради.