У Дніпрі посадовець отримав хабар у ресторані, поклав у кишеню і продовжив вечеряти

pm269image003

У Дніпрі один із заступників начальника державного підприємства у галузі сертифікації об’єктів нафтогазового комплексу Держпраці вимагав хабар за видачу дозвільних документів на діяльність мережі 11-ти автомобільних газозаправних станцій на території міста.

Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

За інформацією оперативників Управління захисту економіки (УЗЕ) у Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції працівники державної установи вимагали «данину» за видачу дозвільних документів, які необхідні для діяльності автомобільних газозаправних станцій.
Тоді слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Оперативники УЗЕ встановили, що до правопорушення причетний один із заступників начальника профільного державного підприємства Державної служби України з питань праці.

До держустанови звернувся представник товариства для отримання відповідних дозволів для діяльності 11-ти газових АЗС. Видачу документів тамтешній посадовець оцінив у 196 тисяч гривень.

Кілька місяців правоохоронці документували протиправну діяльність чиновника. За цей час він одержав 56 тисяч гривень неправомірної вигоди у кілька етапів.

20 вересня оперативники Управління захисту економіки спільно з працівниками обласної прокуратури затримали одного із заступників начальника профільного державного підприємства Державної служби України з питань праці у місцевому кафе.

pm461image001

pm466image002

140 тисяч гривень хабара чиновник поклав до кишені та спокійно продовжив свою вечерю.

«У рамках кримінального провадження, працівники УЗЕ та слідчі встановлюють всіх осіб, які також можуть бути причетні до корупційної діяльності», - зазначили в поліції.

pm356image004

Як повідомляв «Ні корупції!», у Сумах «спіймалась» на хабарі інспектор держпраці. Держслужбовець вимагала десять тисяч гривень від приватного підприємства за непритягнення до адміністративної відповідальності за результатами проведених перевірок.

І на Хмельниччині затримали на хабарі чиновника Держпраці. Посадовець вимагав від приватного підприємця 10 тисяч гривень за погодження дозвільної документації на введення в експлуатацію побутових ліфтів.