У державних лісгоспах Київщини, Черкащини і Житомирщини – масштабна облава

58901317Прокуратура Київської області спільно з правоохоронцями одночасно провели майже 30 обшуків у державних підприємствах лісогосподарського комплексу Київської, Черкаської та Житомирської областей.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Також одночасно проведено численну кількість обшуків за місцем роботи та проживання групи осіб, які з використанням реквізитів осіб, що мають ознаки фіктивності, організували та використовували схему ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, здійснювали незаконне переведення коштів у готівку.

У прокуратурі кажуть, що сума нелегального обігу коштів перевищує 120 млн грн.

«Під час обшуків  у державних лісогосподарських підприємствах вилучено документи, видані «конвертаційним центром». Також під час проведення обшуків було відпрацьовано причетність до вказаних оборудок 12 підприємств лісового господарства.

Вилучено готівкові кошти, комп’ютерна техніка, «чорнова бухгалтерія», документи та печатки підприємств з ознаками фіктивності», - зазначили у прокуратурі і додали: «На даний час проводиться комплекс процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків».

Як повідомляв «Ні корупції!», на Львівщині викрили незаконну вирубку на майже 2 мільйони, а на Хмельниччині незаконно нарубали лісу на понад 1,5 мільйони.