ФОТО
| |

Переможець торгів на постачання пальм для Стрийського парку шукає їх в соцмережах

oranzerejaПриватний підприємець, який переміг у торгах на постачання екзотичних рослин для оранжереї в Стрийському парку, шукає рослини через соціальні мережі, інформує ZAXID.NET.

Департамент містобудування Львівської міськради проводить електронну закупівлю 169 рослин – пальм, кипарисів, бананів, тощо – для оранжереї в Стрийському парку.

Єдиним учасником торгів був фізична особа-підприємець Віктор Горбач, який запропонував продати місту всі рослини за 93,5 тис. грн.

19 вересня у системі електронних закупівель Prozorro було опубліковано оголошення про намір укласти з Віктором Горбачем угоду на постачання всіх рослин. Згідно з документацією торгів, поставити всі рослини підприємець має до 31 грудня 2016 року.

21 вересня Горбач опублікував у Facebook оголошення про пошук пальм, а також поширив це оголошення у спільнотах «Людоньки, порадьте» та «Обмін та продаж рослин – Львів».

«Шукаю пальми! Ростимуть у оранжереї Стрийського парку. Розгляну всі пропозиції», – написав підприємець.

1404421_1440624

Він також зазначив, що потрібні «будь-які екзотичні рослини висотою близько метра і більше». Хоча в документації торгів, оголошених міськрадою, був чітко вказаний перелік рослин, потрібних для оранжереї. У документах також наведені вимоги до рослин – висота, кількість листків тощо.

Тим часом у коментарях до оголошення львів’яни пропонують різні види рослин. Більшість готові віддати рослини для Стрийського парку безкоштовно. «А можна вам туди оливку подарувати ? Правда, маленьку в горщику», «Маю фікус. Можу віддати», «В рідний Стрийський парк із задоволенням запропоную дві пальми і лимон, який не плодоносить… Ви повинні мені пообіцяти, гарантувати, якщо відбудеться передача рослин, що з ними нічого поганого не трапиться», – пишуть користувачі.

1404421_1440626

1404421_1440627

Сам Горбач у коментарях у Facebook підтвердив, що необхідних для оранжереї рослин не має і шукає їх.

«Все правильно. От і вишукую рослини. Я ж їх вдома всіх не маю», – зазначив він.

Разом з тим начальник управління екології та благоустрою ЛМР Андрій Галушка запевнив ZAXID.NET, що перевірятиме документацію про походження рослин. На думку Галушки, Горбач мав би купувати рослини у спеціальних розсадних або ботанічних садах. Він також зазначив, що раніше управління співпрацювало з цим підприємцем під час реконтрукції оранжереї.

За інформацією ZAXID.NET,  Віктор Горбач очолює громадську раду при ГУ ДФС Львівщини. У 2015 році він брав участь у конкурсі на посаду голови львівської ДФС.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії