ФОТО
| |

Два депутати з Кіровоградщини сплатять по 3,4 тисяч штрафу за виділення собі землі

zemlyaДвох депутатів Покровської сільської ради Новоархангельського району, що на Кіровоградщині, притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

Про це повідомляє прокуратура Кіровоградської області.

Прокурори встановили, що депутати сільради голосували за прийняття рішення про виділення їм земельних ділянок, при цьому не повідомили колегіальний орган про наявність реального конфлікту інтересів.

На даний час, вказаних осіб судом визнано винними у вчиненні корупційних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст.172-7 КУпАП та призначено стягнення у вигляді 3,4 тис грн штрафу кожному.

Як повідомляв «Ні корупції!», Рожнятівський районний суд визнав депутата Ясенської сільської ради, що на Івано-Франківщині, винним в тому, що той приховав конфлікт інтересів і сам проголосував за виділення собі землі. Тодлі депутату присудили сплатити 1 700 гривень штрафу.

Доданий до: Корупція в Кіровограді, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії