У Нацполіції і МВС можуть використовувати піратське програмне забезпечення

1f6452504086b05087dff0fc670fc1cb_17094

У Міністерстві внутрішніх справ і Національній поліції України ймовірно встановлене піратське програмне забезпечення.

Про це пишуть на своїх сторінках у Фейсбук працівники поліції.

Зокрема патрульний поліції Богдан Пацкань на своїй сторінці у Фейсбук зазначає, що мова програмного забезпечення не українська. До того ж навіть регіон "був виставлений як "росія".

1

Про те, що у поліції використовують піратське програмне забезпечення говорить й інший працівник поліції.

2

«Ні корупції!» вже звернувся з офіційним запитом до Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України щодо закупівель ліцензованого програмного забезпечення.

Як повідомляв «Ні корупції!», у серпні було викрито розкрадання 62 мільйонів при закупівлі програмного забезпечення для забезпечення для газової галузі.

Правоохоронці встановили, що протягом 2012-2014 років керівництво одного з державних газовидобувних підприємств уклало низку угод з кількома комерційними структурами.
Згідно з ними бізнесмени повинні були надати програмне забезпечення на більше ніж 62 мільйони гривень для об’єктів газовидобування.

Під час проведення слідчих дій співробітники спецслужби задокументували відсутність оплаченого програмного забезпечення у головному офісі держпідприємства та його регіональних структурах. У держпідприємстві та в одному з київських постачальників програмного забезпечення виявлено документацію, яка доводить проведення фінансової оборудки з бюджетними коштами.