ФОТО
| |

У Нацполіції і МВС можуть використовувати піратське програмне забезпечення

1f6452504086b05087dff0fc670fc1cb_17094

У Міністерстві внутрішніх справ і Національній поліції України ймовірно встановлене піратське програмне забезпечення.

Про це пишуть на своїх сторінках у Фейсбук працівники поліції.

Зокрема патрульний поліції Богдан Пацкань на своїй сторінці у Фейсбук зазначає, що мова програмного забезпечення не українська. До того ж навіть регіон “був виставлений як “росія”.

1

Про те, що у поліції використовують піратське програмне забезпечення говорить й інший працівник поліції.

2

«Ні корупції!» вже звернувся з офіційним запитом до Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України щодо закупівель ліцензованого програмного забезпечення.

Як повідомляв «Ні корупції!», у серпні було викрито розкрадання 62 мільйонів при закупівлі програмного забезпечення для забезпечення для газової галузі.

Правоохоронці встановили, що протягом 2012-2014 років керівництво одного з державних газовидобувних підприємств уклало низку угод з кількома комерційними структурами.
Згідно з ними бізнесмени повинні були надати програмне забезпечення на більше ніж 62 мільйони гривень для об’єктів газовидобування.

Під час проведення слідчих дій співробітники спецслужби задокументували відсутність оплаченого програмного забезпечення у головному офісі держпідприємства та його регіональних структурах. У держпідприємстві та в одному з київських постачальників програмного забезпечення виявлено документацію, яка доводить проведення фінансової оборудки з бюджетними коштами.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії