У Херсоні депутати перевіряють на корупцію діяльність екс-голови облради Путілова

putylov-foto-2У Херсоні депутати розпочали вивчати діяльність колишнього голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова. Спеціально для цього вони створили тимчасову контрольну комісію.

У поле зору народних обранців потрапило перерахування коштів обласними комунальними установами на рахунки ТОВ «Прибережний», який належить батькам Путілова - Станіславу та Надії Путіловим.

«Формую перелік питань щодо роботи ТКК з вивчення діяльності колишнього голови Херсонської обласної ради. Зокрема, по перерахунку коштів обласними комунальними закладами і установами до ТОВ «Прибережний». Закупівля послуг відпочинку дітей у 2016 році департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради не буде предметом розгляду зазначеної депутатської комісії, але варта уваги», - написав на своїй сторінці у соцмережі Олександр Шумей, голова комісії та депутатської групи «Антикорупція Херсонщини».

«Судячи з платіжок, кошти направлялись саме на відпочинок дітей (оздоровлення має складати 21, відпочинок 14 днів), крім цього КВЕДи і коди на Черкащині відрізняються від забезпечення оздоровлення та відпочинку по Україні. Якщо співставити призначення платежів – виходить, з Черкас відпочило 367 дітей, вартість від суми одного відпочивальника складала 4200 грн. Неможливо встановити – чи це була закупівля путівок – тоді вартість одного дня відпочинку складала 300 грн, а якщо діти перебували 21 день – тоді вартість дня складала 200 гривен, але все рівно, це не було оздоровлення. В будь-якому випадку, це відрізняється від показників програми, де чітко розділені відпочинок і оздоровлення…
…Питання не у відпочинку дітей, чи у роботі ТОВ «Прибережний» - проблема в унеможливленні зловживань та бюджетних маніпуляцій. А тут явно «сработались», - вважає Шумей.

Як повідомляв «Ні корупції!», голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку. Як сказано в його заяві – через політичну кризу. Напередодні депутати обласної ради проголосували за зняття Путілова з посади, після чого він заявив про путч.