ФОТО
| |

У Херсоні депутати перевіряють на корупцію діяльність екс-голови облради Путілова

putylov-foto-2У Херсоні депутати розпочали вивчати діяльність колишнього голови Херсонської обласної ради Андрія Путілова. Спеціально для цього вони створили тимчасову контрольну комісію.

У поле зору народних обранців потрапило перерахування коштів обласними комунальними установами на рахунки ТОВ «Прибережний», який належить батькам Путілова – Станіславу та Надії Путіловим.

«Формую перелік питань щодо роботи ТКК з вивчення діяльності колишнього голови Херсонської обласної ради. Зокрема, по перерахунку коштів обласними комунальними закладами і установами до ТОВ «Прибережний». Закупівля послуг відпочинку дітей у 2016 році департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради не буде предметом розгляду зазначеної депутатської комісії, але варта уваги», – написав на своїй сторінці у соцмережі Олександр Шумей, голова комісії та депутатської групи «Антикорупція Херсонщини».

«Судячи з платіжок, кошти направлялись саме на відпочинок дітей (оздоровлення має складати 21, відпочинок 14 днів), крім цього КВЕДи і коди на Черкащині відрізняються від забезпечення оздоровлення та відпочинку по Україні. Якщо співставити призначення платежів – виходить, з Черкас відпочило 367 дітей, вартість від суми одного відпочивальника складала 4200 грн. Неможливо встановити – чи це була закупівля путівок – тоді вартість одного дня відпочинку складала 300 грн, а якщо діти перебували 21 день – тоді вартість дня складала 200 гривен, але все рівно, це не було оздоровлення. В будь-якому випадку, це відрізняється від показників програми, де чітко розділені відпочинок і оздоровлення…
…Питання не у відпочинку дітей, чи у роботі ТОВ «Прибережний» – проблема в унеможливленні зловживань та бюджетних маніпуляцій. А тут явно «сработались», – вважає Шумей.

Як повідомляв «Ні корупції!», голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов подав у відставку. Як сказано в його заяві – через політичну кризу. Напередодні депутати обласної ради проголосували за зняття Путілова з посади, після чого він заявив про путч.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії