Скандальний проект зонінгу зняли з розгляду сесії Одеської міськради

yzobrazhenye-01338Проект зонінгу Одеси, який викликав незадоволення серед активістів міста через, на їх думку, численні відхилення від Генплану й фактичний дозвіл на хаотичну забудову, на сесії 21 вересня розглядатися не буде.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Одеський міський голова Геннадій Труханов після засідання профільних структур влади з консультативною радою і громадськістю, поясняючи рішення тим, що надважливий документ потрібно допрацювати, щоб досягти максимальної суспільної підтримки.

Зокрема, Труханов підкреслює, що надійшла пропозиція спільно вивчити всі зауваження протягом декількох днів:

«Подводя итоги 3-х часового диалога, я вижу, что абсолютно все присутствующие согласны, что зонинг – это важный документ, необходимый для развития Одессы. Однако я полагаю, что необходимо продолжить совместную работу над важнейшим для нашего города документом для того, чтобы достичь максимального общественного согласия. Сегодня же я донесу до глав абсолютно всех фракций городского совета просьбу общественности перенести принятие проекта зонинга», - написав мер Одеси.

Однак у порядку денному, який був опублікований на офіційному сайті міста за день до сесії міськради, питання затвердження плану зонування території (зонінг) є.

60

Днями одеські активісти звернулись до Президента України, представників центральної влади, нардепів, щоб зупинити прийняття документу на сесії Одеської міськради 21 вересня, адже, за думкою одеситів, проект зонінгу, який розробила місцева влада, буде сприяти хаотичній забудові міста та руйнуванню історичного центру.

Також 18 вересня активісти вийшли на марш проти прийняття зонінгу в нинішній редакції. Більше того, через спротив активістів удалося відкласти прийняття скандального зонінгу ще 30 червня.