За антикорупціонерами дійсно незаконно стежать – Шабунін

97020_1_771x517За антикорупціонерами дійсно ведуть незаконне спостереження. Наприклад, ключових людей Центр Протидії Корупції вже давно слухають, а тепер ще й почали таємно навідуватися в «гості».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Голова правління Центру протидії корупції та експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Віталій Шабунін.

«Нещодавно хтось з'їздив до нас з дружиною на ділянку, сфоткав і виклав наш будинок у мережу. Ніякої сенсації не трапилося, бо я сам періодично фоткаю будову і пощу її, аби уникнути інсинуацій і ботоОру на тему «а-а-а, Шабунін зводить хороми на гранти!», - написав Шабунін і додав: «У мене коментарів щодо будинку не брали, бо вочевидь, їм вони не треба, однак, оскільки влада відкрила осінній сезон полювання на антикорупціонерів, розкажу ще раз».

«Кілька років тому придбали з дружиною 5,8 соток під Києвом. Згодом почали там будуватися: перший внесок повністю погасили після продажу квартири на Борщагівці. Решту будемо виплачувати три з половиною роки - влізли в розстрочку від забудовника. Дім в один поверх: три кімнати, суміжна кухня-зал, котельня і кладовка - всього 120 кв. м. Загальна вартість разом з чистовим ремонтом, кухнею, сантехнікою, скважиною, насосом, септиком і т.д. $83 тис. дол», - написав Шабунін і додав фото будинку, «щоб незвані «гості» не совались там, де житиме моя малеча і батьки, а брали фото прямо звідси».

14369914_10153960103964537_9065807694418165945_n

14322492_10153960104464537_1845649129394707134_n

Як повідомляв «Ні корупції!», народний депутат деп від БПП Сергій Лещенко заявляє, що проти антикорупціонерів ведеться спланована операція по дискредитації їхньої діяльності.

«За нами, за антикорупціонерами ведеться незаконне стеження, прослуховування наших телефонних розмов, незаконний збір інформації, конфіденційних даних», - сказав Лещенко.

Народний депутат з фракції БПП Мустафа Найєм також заявив, що за ним, як і за його однопартійцем Сергієм Лещенком, ведеться спостереження і збирається компромат.

Нардеп також висловив переконання, що вся розгорнута проти нього кампанія має свої корені в кабінеті президента України Петра Порошенка.

«Його (президента Порошенка – ред.) люди, конкретно пан Грановський (народний депутат з фракції БПП Олександр Грановський – ред.) і пан Кононенко(народний депутат з фракції БПП Ігор Кононенко – ред.), наймають адвокатів, людей, які розробляють стратегію знищення будь-яких антикорупційних дій.

До них приєдналися пан Мартиненко (колишній народний депутат з фракції «Народний фронт» Микола Мартиненко), і пан Пашинський (депутат з фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський – ред.)», – стверджує депутат.

Наєм вважає, що в «Блоці Петра Порошенка» і «Народному фронті» повинні усвідомити, до чого може призвести така ситуація, оскільки, за його словами, ці дії є фактично повторенням того, що робили у свій час, в роки президентства Віктора Януковича, екс-перший віце-прем’єр Сергій Арбузов за допомогою проекту «Українська кривда», і колишній перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін, коли організовувалася стеження за народними депутатами.