НАЗК перевірить придбання квартири Лещенком

leschenko-dal-nabu-predvaritelnye-obyasneniya-po-svoey-novoy-kvartire-sytnik_1Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочато перевірку інформації про придбання народним депутатом Сергієм Лещенком квартири.

Про це йдеться на сайті НАЗК.

Голова Національного корупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що детективами НАБУ в діях народного депутата Сергія Лещенка виявлено можливі ознаки складів адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ст.ст. 172-5 «Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунків» та 172-6 «Порушення вимог фінансового контролю» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«У зв’язку з цим Національним агентством відповідно до п. 6 ч.1 ст. 12 Закону України «Про запобігання корупції» розпочато перевірку за зазначеними фактами. Про результати перевірки Національним агентством буде повідомлено громадськість», - зазначили в НАЗК.

Голова НАЗК Наталя Корчак на своїй сторінці у Фейсбук зазначила, що НАЗК вже отримало від НАБУ матеріали у справі.

zapysaty

Як повідомляв «Ні корупції!», голова НАБУ Артем Ситник заявив, що у покупці квартири народним депутатом Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення.

За його словами, це порушення полягає у взятті безвідсоткої позики в керівника УП Олени Притули.

«Ця сума надається взагалі без відсотків, тому в цьому порушення. Не в самій сумі», – зазначив Ситник.

Раніше, як повідомляв «Ні корупції!», депутат Верховної Ради Сергій Лещенко закликав Національне антикорупційне бюро перевірити придбання ним елітної квартири в центрі Києва.