Прокуратура викрила на великому хабарі розпорядника майна підприємства та його спільника

1718Співробітники прокуратури Одеської області та поліції на хабарі в півмільйона гривень викрили арбітражного керуючого, який є розпорядником майна приватного акціонерного товариства, та його спільника.

Керуючого «затримано на гарячому».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наразі прокуратурою регіону здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  частиною 4 статті 368-4 КК України, тобто, підкуп особи, що надає публічні послуги, поєднаний з вимаганням неправомірної вигоди.

Якщо вину підозрюваних буде доведено, їм загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

204

Фото з сайту відомства

В ході розслідування установлено, що арбітражний керуючий підприємства вимагав та одержав від представника цього ж підприємства майже 500 тисяч гривень за неоскарження ним у суді угод, укладених між двома суб’єктами господарювання, а також початок процедури переходу до ліквідації підприємства без санації. Також вказані особи планували приховати корупційні домовленості під виглядом удаваних договорів про поставку металу тощо.

15 вересня правоохоронці затримали арбітражного керуючого під час одержання вказаного хабара. Його спільника затримано того ж дня у Кривому Розі. Досудове розслідування триває.

Як повідомляв "Ні Корупції!", посадовці Хмельницької ОДА розікрали понад мільйон на будівництві водогону. Схему розкрадання бюджетних коштів, виділених на будівництво водогону для одного із районних центрів Хмельниччини, викрила Служба безпеки України.