Проанонсований київською владою онлайн запис до лікаря на Подолі досі не запрацював

onlajn-priem-k-vrachuСервіс онлайн-запису до лікаря для мешканців Подільського району досі не запрацював.

Про це «Ні корупції!» повідомили за офіційний запит у Подільській в місті Києві райдержадміністрації.

«За інформацією управління охорони здоров’я, в Подільському районі пілотний проект електронний запис прийому до лікаря в процесі підготовки», - йдеться у відповіді.

Як повідомляв «Ні корупції!», заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник наприкінці червня заявив, що сервіс онлайн-запису до лікаря влітку стане доступним у тестовому режимі для мешканців Подільського району - міська влада планує запустити перший пілотний проект із впровадження електронної системи охорони здоров’я до кінця цього року.

Додамо, що 15 вересня у Київраді вкотре проанонсували створення онлайн системи запису на прийом до лікаря

Так, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали створення онлайн систем попереднього запису на отримання медичних послуг у комунальних закладах охорони здоров'я міста Києва.

«Система комунальних закладів здоров'я у столиці має ряд недоліків у процедурах попереднього запису до лікарів вузькопрофільної спеціальності та виклику дільничих лікарів за місцем проживання. У результаті у лікарнях виникають хаотичні та неврегульовані черги. Ще одна проблема — нерівномірна навантаженість лікарів. Все це призводить до надання несвоєчасної та неякісної медичної допомоги хворим. Основна мета рішення — економія часу, коли хворій людині з температурою не треба йти в поліклініку і сидіти в довжелезних чергах, а самостійно обрати для себе зручний час», - заявила ініціатор відповідного проекту рішення Алла Шлапак.

У Київраді зазначили, що створення онлайн системи попереднього запису на отримання медичних послуг дасть змогу вирішити ці проблеми. Відповідно, забезпечуватиметься законне право містян на отримання швидкої, якісної та своєчасної медичної допомоги.

«До реалізації програми залучатимуть кошти інвесторів. Департамент охорони здоров'я спільно з Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА) мають розробити проектно-кошторисну документацію для реалізації проекту», - йдеться у повідомленні прес-служби Київради.

«Ні корупції!» повідомляв, як жителі столиці не можуть по кілька днів потрапити до потрібного лікаря через неймовірні черги.

Читайте також: Пекло поліклініки. Школярі з батьками годинами стоять у чергах заради формальності.

Українська медицина: реформуй – не реформуй…