Лещенко стверджує, що за антикорупціонерами стежать (ОНОВЛЕНО)

lashenko_2_1_650x410Народний депутат деп від БПП Сергій Лещенко заявляє, що проти антикорупціонерів ведеться спланована операція по дискредитації їхньої діяльності.

Про це Лещенко розповів під час брифінгу, повідомляє «Українська правда».

«За нами, за антикорупціонерами ведеться незаконне стеження, прослуховування наших телефонних розмов, незаконний збір інформації, конфіденційних даних. Викид в інтернет по мені був зроблений через декілька годин після укладення угоди (купівлі квартири – ред.)», - сказав він.

«Конфіденційна інформація була незаконно оприлюднена та зманіпульована корупціонерами з якими я веду боротьбу. Люди Кононенка, Грановського, Мартиненка готують грунт для подальших атак, бо на кону мільйони, мільярди, які крадуться з державного бюджету», - додав Лещенко.

Також він заявив, що ситуація із антикорупціонерами є наслідком тієї політики, яку проводить президент Петро Порошенко.

За словами нардепа, він і далі продовжить антикорупційну боротьбу.

Народний депутат з фракції БПП Мустафа Найєм також заявив, що за ним, як і за його однопартійцем Сергієм Лещенком, ведеться спостереження і збирається компромат.

«Дійсно, ви можете зайти в інтернет і подивитися, що є нібито блогери або користувачі Фейсбуку, які зараз розміщують фотографії моєї сім'ї, заявляють, наприклад, про те, що моя мама, яка померла, коли мені було три роки, насправді жива, вони її десь знайшли», - розповів Найєм.

Він заявив, що йому показували фотографії стеження за ним протягом трьох останніх місяців.

Нардеп також висловив переконання, що вся розгорнута проти нього кампанія має свої корені в кабінеті президента України Петра Порошенка.

«Його (президента Порошенка – ред.) люди, конкретно пан Грановський (народний депутат з фракції БПП Олександр Грановський - ред.) і пан Кононенко(народний депутат з фракції БПП Ігор Кононенко - ред.), наймають адвокатів, людей, які розробляють стратегію знищення будь-яких антикорупційних дій.

До них приєдналися пан Мартиненко (колишній народний депутат з фракції «Народний фронт» Микола Мартиненко), і пан Пашинський (депутат з фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський - ред.)», - стверджує депутат.

Він вважає, що в «Блоці Петра Порошенка» і «Народному фронті» повинні усвідомити, до чого може призвести така ситуація, оскільки, за його словами, ці дії є фактично повторенням того, що робили у свій час, в роки президентства Віктора Януковича, екс-перший віце-прем'єр Сергій Арбузов за допомогою проекту «Українська кривда», і колишній перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін, коли організовувалася стеження за народними депутатами.

Найєм підкреслив, що йому нічого приховувати, він повністю відкритий і все одно буде продовжувати робити те, що вважає правильним, «а час розставить все на свої місця».

Як повідомляв «Ні корупції!», НАБУ провело перевірку факту купівлі квартири у центрі Києва нардепом Сергієм Лещенком. На брифінгу у понеділок директор НАБУ Артем Ситник заявив, що у покупці квартири є ознаки адміністративного правопорушення. За його словами, це порушення полягає у взятті безвідсоткої позики в керівника УП Олени Притули.

Раніше депутат Верховної Ради Сергій Лещенко закликав Національне антикорупційне бюро перевірити придбання ним елітної квартири в центрі Києва.

Читайте також «Заліщук пояснила придбання своєї квартири. У «Чесно» вказують, що витрат зазначено не було»