Дитсадок у Святопетрівському на Київщині відремонтує родич депутатки Київради

zapysatyСвятопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області заплатила 2 100 000, 00 гривень авансовового платежу для придбання будівельних матеріалів для реконструкції корпусу дитячого навчального закладу «Буратіно» Товариству з обмеженою відповідальністю «Індустрія тепла».

Відповідна інформація розміщена на Е-даті.

Платіж здійснено на підставі договору №18-07/16 вiд 18 липня 2016 року між Святопетрівською сільською радою і ТОВ «Індустрія тепла».

3

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником та власником ТОВ «Індустрія тепла» є Шлапак Іван Андрійович. Розмір статутного капіталу фірми складає 2 тисячі гривень.

4

За інформацією «Наші гроші», Андрій Шлапак доводиться двоюрідним братом депутату Київради Аллі Шлапак.

Про те, що Іван Шлапак може бути сином Андрія Шлапака говорить й інше видання «Vlada».

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Іван Андрійович Шлапак також є співзасновником ТОВ «Грос Бау», якому у минулому місяці за будівництво дощової каналізації від Святопетрівської сільської ради перепало, зокрема, близько 400 тисяч гривень.

5

6

Своєю чергою, у листі до видання «Наші гроші» Андрій Шлапак стверджує, що ні він, ні його син не мають відношення до діяльності фірми «Грос Бау».