ФОТО
| |

Дитсадок у Святопетрівському на Київщині відремонтує родич депутатки Київради

zapysatyСвятопетрівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області заплатила 2 100 000, 00 гривень авансовового платежу для придбання будівельних матеріалів для реконструкції корпусу дитячого навчального закладу «Буратіно» Товариству з обмеженою відповідальністю «Індустрія тепла».

Відповідна інформація розміщена на Е-даті.

Платіж здійснено на підставі договору №18-07/16 вiд 18 липня 2016 року між Святопетрівською сільською радою і ТОВ «Індустрія тепла».

3

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником та власником ТОВ «Індустрія тепла» є Шлапак Іван Андрійович. Розмір статутного капіталу фірми складає 2 тисячі гривень.

4

За інформацією «Наші гроші», Андрій Шлапак доводиться двоюрідним братом депутату Київради Аллі Шлапак.

Про те, що Іван Шлапак може бути сином Андрія Шлапака говорить й інше видання «Vlada».

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Іван Андрійович Шлапак також є співзасновником ТОВ «Грос Бау», якому у минулому місяці за будівництво дощової каналізації від Святопетрівської сільської ради перепало, зокрема, близько 400 тисяч гривень.

5

6

Своєю чергою, у листі до видання «Наші гроші» Андрій Шлапак стверджує, що ні він, ні його син не мають відношення до діяльності фірми «Грос Бау».

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії