ФОТО
| |

Бучанська міськрада віддала реконструкцію спортмайданчиків фірмі екс-керівника виборчого штабу БПП в Ірпені

bez-nazvanyya-1

Бучанська міська рада заплатила 1 341 424, 38 гривень за реконструкцію двох спортивних майданчиків на території ЗОШ №1 м.Буча малому приватному підприємству «Спортивно-технічний клуб «Сона» (МПП «СТК «СОНА»).

Про це стало відомо з Е-дати.

2

Проплата відбулася на основі договору №303 від 28 липня 2016 року між Бучанському міською радою і МПП «СТК «СОНА».

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником і кінцевим власником підприємства є Пащинський Сергій Іванович, який очолював виборчий штаб БПП у Ірпені під час виборів 2014 року.

1

«Штаб в Ірпені наразі очолює Пашинський Сергій Іванович. У нього є фірма, але вона не була задіяна, за нашою інформацією, в корупційних схемах. Він також є головним тренером зібрної України з мотокросу. Рішення щодо цієї кандидатури було ухвалене буквально вчора, у середу. Щодо Бучі — кандидатура ще не затверджена», — стверджував тоді керівник обласного штабу депутат від БПП Володимир Ар’єв.

У 2015 році Сергій Пащинський вже був довіреною особою кандидата в парламент від «Нових облич» Володимира Співака, бізнес-партнера дружини мера Ірпеня Лариси Карплюк у компаніх «БУДРЕГІОНІНВЕСТ».

Син Пащинського, Олександр Сергійович, у 2015 року також балотувався  по виборчому округу № 10 від «Нових облич».

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії