Бучанська міськрада віддала реконструкцію спортмайданчиків фірмі екс-керівника виборчого штабу БПП в Ірпені

bez-nazvanyya-1

Бучанська міська рада заплатила 1 341 424, 38 гривень за реконструкцію двох спортивних майданчиків на території ЗОШ №1 м.Буча малому приватному підприємству «Спортивно-технічний клуб «Сона» (МПП «СТК «СОНА»).

Про це стало відомо з Е-дати.

2

Проплата відбулася на основі договору №303 від 28 липня 2016 року між Бучанському міською радою і МПП «СТК «СОНА».

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником і кінцевим власником підприємства є Пащинський Сергій Іванович, який очолював виборчий штаб БПП у Ірпені під час виборів 2014 року.

1

«Штаб в Ірпені наразі очолює Пашинський Сергій Іванович. У нього є фірма, але вона не була задіяна, за нашою інформацією, в корупційних схемах. Він також є головним тренером зібрної України з мотокросу. Рішення щодо цієї кандидатури було ухвалене буквально вчора, у середу. Щодо Бучі — кандидатура ще не затверджена», — стверджував тоді керівник обласного штабу депутат від БПП Володимир Ар’єв.

У 2015 році Сергій Пащинський вже був довіреною особою кандидата в парламент від «Нових облич» Володимира Співака, бізнес-партнера дружини мера Ірпеня Лариси Карплюк у компаніх «БУДРЕГІОНІНВЕСТ».

Син Пащинського, Олександр Сергійович, у 2015 року також балотувався  по виборчому округу № 10 від «Нових облич».