У протистоянні полтавчан за арку засвітився помічник депутата облради

gr

У Полтаві продовжується боротьба мешканців будинку на вулиці Соборності, 27 проти закриття арки у їх будівлі новим орендарем. ФОП планує збудувати там кав’ярню, яка може назавжди закрити прохід до двору, повідомляє «Полтавщина».

У ніч на 15 вересня мешканці будинку знову знесли ворота, які напередодні вже знімалися та поверталися на місце. Цього разу також не обійшлось без сутичок. На захист воріт прибули невідомі чоловіки кремезної статури, які намагалися перешкодити знесенню воріт. Один з них застосував газовий балончик.

Мешканці будинку заявляють, що представники нового господаря показали договір купівлі-продажу металевої конструкції в арці, укладений між новим власником та ФОП «Ковальчук» — колишньою орендаторкою місця під аркою. Жителі не погоджуються і стверджують, що конструкції не належали даному підприємцю і тому в нього не має прав їх продавати. Також люди обуренні, бо через закриття проходу крізь арку в них залишається лише один вхід до двору. Цей прохід дуже вузенький, а під ним проходить теплотраса. У випадку прориву мешканці залишаться заблоковані у власному дворі.

https://youtu.be/CMcr_nhHsUQ

https://youtu.be/BezGVTfm-Eg

Як розповів один із мешканців будинку з посиланням на нового власника арки, там планують встановити ще одну кав’ярню.

gr-1

gr-3

Після вчорашньої події став більш очевидним зв’язок між новим орендатором ФОП «Степаненко» та депутатом обласної ради Іриною Степаненко.

Так, за інформацією «ГромадськогоТБ.Полтава», офіційним представником нового орендаря був Олександр Золотухін, якого пов’язує з Іриною Степаненко довготривала співпраця. У серпні 2015 року через власний блог на «Полтавщині» Олександр Золотухін ретранслював позицію «Альфа-Капіталу» щодо конфлікту у Рунівщині. Ірина Степаненко на той час була заступником директора підприємства. Пізніше співпраця Золотухіна зі Степаненко продовжилася на місцевих виборах 2015 року та під час роботи останньої депутатом облради та фінансовим директором «Альфа-Капітал» за сумісництвом.

Олександр Золотухін та Ірина Степаненко-кандидат в депутати (осінь 2015 року)

Олександр Золотухін та Ірина Степаненко-кандидат в депутати (осінь 2015 року)

Ще один представник ФОП «Степаненко» — Євгеній Бражник, за інформацією «Громадського» був юристом тієї ж «Альфа-капітал».

«Ми вже припускали, що новий власник скандального місця Віктор Степаненко є братом Ірини Степаненко. Сама ж Ірина Степаненко таку інформацію продовжує спростовувати», - повідомляє видання.

https://youtu.be/MugOkmuEwpM

«Цікаво і те, що Ірина Степаненко очолює поліцейську комісію ГУНП Полтавщини. В той час як люди пов’язані з нею ведуть такий «сумнівний діалог» з мешканцями будинку. Один з цих людей — Євгеній Бражник є секретарем цієї комісії. Саме ця комісія відповідає занабір нових поліцейських та перепризначає діючих», - повідомляє видання.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Києві протистояння мешканців святошинського району із забудовником закінчилося демонтажем частини огорожі навколо майбутнього будіництва.